Beyaz Plato
 • Min. Paket Fiyatı
  10.000-15.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Beyaz Plato
  Firma Sahibi

Beyaz Plato Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-15.000 TL

Beyaz Plato Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Beyaz Plato Sıkça Sorulan Sorular

Beyaz Plato düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Beyaz Plato düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Beyaz Plato hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Platomuzda çiftlerimize sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizle birlikte bazı düğün paketlerimizde gelinlerimizi biraz şımartmaya karar verdik. Bu paketlerimizde gelin saçı ve gelin makyajının yanı sıra gelinlik kiralama hizmeti de veriyoruz. Ayrıca düğün çekimlerinizde fotoğraf ve videoyla birlikte drone çekimi de yapabileceğimiz prestijli paketlerimiz bulunuyor. Beyaz Plato’da çiftlerimizin pek çok ihtiyacını karşılayarak onlara hem zamandan hem de paradan tasarruf yaptırıyoruz."

Beyaz Plato ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Beyaz Plato ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Beyaz Plato şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Beyaz Plato şehir dışında hizmet veriyor.

Beyaz Plato ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Kapalı Alan konsept Platomuz Açık Alan Konsept Platomuz Tarla Konsept Kumsal "

Beyaz Plato düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Beyaz Plato düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Beyaz Plato hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Beyaz Plato aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"stüdyo / plato çekimi, düğün belgeseli, trashday, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Ekip

Beyaz Plato Hakkında

Beyaz Bahçe firmamızla 1983 yılından bu yana en iyi İstanbul Avrupa yakası düğün fotoğrafçılarından biri olarak hizmet vermekteyiz. Bu güzel yolculuğumuza bir yenisini ekleyerek “Beyaz Plato”yu kurduk. Amacımız çiftlerimize bir ömür boyu bakmaya doyamayacakları hem açık hem de kapalı bir plato hizmeti vermek. Hayalinizdeki fotoğrafları çekmek için Beyaz Plato’da her şeyi sizin için en güzel şekilde hazırladık. Gülümseyin, çekiyoruz!

Deneyim

40 yılı aşkın bir süredir fotoğrafçılık camiasındayız. Bugüne dek pek çok çiftimizin düğünleri de dahil olmak üzere tüm özel günlerinde ilk tercihleri olduk. Fotoğrafçılık sektörüne yıllarını vermiş uzman bir ekibimiz var. Hizmetlerimizde çiftlerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor, onların yüzünü güldürmekten büyük bir keyif alıyoruz. İşimizi severek yapıyor olmamız çekimlerimize de yansıyor. Böylece geriye muhteşem fotoğraf kareleri kalıyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

İstanbul en iyi düğün fotoğrafçılarından biri olmamız asla bir tesadüf değil. Geçmiş tecrübemizi en modern ekipman ve imkanlarla birleştirerek Beyaz Plato’da size büyülü bir atmosfer yarattık. Birbirinden farklı konseptlerin yer aldığı platomuzda dilediğiniz tarzda çekim yapabiliriz. Düğün belgeseli, hikayesi ve klibi çiftlerimizden en çok beğeni alan işlerimizden sadece bazıları. Stüdyo ve plato çekimlerimizin yanı sıra dış mekan çekimleri de gerçekleştiriyoruz.

Platomuzda kapalı alan konseptleriyle birlikte açık alan, kumsal veya tarla konsepti gibi alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Save the Date çekimlerinizi platomuzun renkli ışıkları altında gerçekleştirmeye ne dersiniz? Trashday gibi modern ve eğlenceli çekimlere de varız. Sizden tek ricamız, düğün veya çekimin yapılmasını istediğiniz tarihten en az 3 hafta önce bizimle iletişime geçmeniz. Böylece sağlıklı bir planlamayla çekim gününüzü organize edebiliriz.

Baskı Hizmetleri

Beyaz Plato’da çiftlerimize baskı ürünlerimizin de dahil olduğu çeşitli paketler hazırladık. Düğün paketlerimizin bütçelere uygun olmasına da özen gösterdik. Paketlerimize örnek vermek gerekirse, 1 saat dış çekim yapıldıktan sonra 1 adet 30x50 albüm ve 2 adet aile albümünün yer alacağı paketimizi denemek isteyebilirsiniz. Baskı kalitemizi diğer tüm hizmetlerimiz gibi yüksek tutarak, size yıllar geçse bile bakmaya doyamayacağınız fotoğraf kareleri bırakıyoruz.

Ek Hizmetler

Platomuzda çiftlerimize sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizle birlikte bazı düğün paketlerimizde gelinlerimizi biraz şımartmaya karar verdik. Bu paketlerimizde gelin saçı ve gelin makyajının yanı sıra gelinlik kiralama hizmeti de veriyoruz. Ayrıca düğün çekimlerinizde fotoğraf ve videoyla birlikte drone çekimi de yapabileceğimiz prestijli paketlerimiz bulunuyor. Beyaz Plato’da çiftlerimizin pek çok ihtiyacını karşılayarak onlara hem zamandan hem de paradan tasarruf yaptırıyoruz.

Düğün fotoğraflarınızda farklı temalar yakalamak için artık mekan mekan gezmenize gerek yok. Hayalinizdeki en zarif, romantik ya da eğlenceli fotoğraf karelerini Beyaz Plato’daki büyülü ambiyansımızda yakalayabiliriz. En uygun düğün fotoğrafçısı İstanbul’da nerede diyorsanız, yandaki formumuzu doldurarak randevu alabilir veya sayfanın alt kısmında yer alan bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Çiftlerimize sonsuz mutluluklar dileriz!

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Mahallesi/Beykoz Caddesi/ No: 64 34829 Beykoz/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Beyaz Plato Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.