Between Colors Films

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Between Colors Films Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  3.000-5.000 TL

Between Colors Films Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Between Colors Films Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Between Colors Films Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Kalabalıktan uzak, çiftlerin rahat hissedebileceği, şehir dışı mekanlar bu dönem de en çok tercih edilen lokasyonlar arasında. Deniz, Yeşil ve doğanın birbiriyle buluştuğu birbirinden farklı lokasyon önerilerini çiftlerimize sunuyoruz.

Between Colors Films Hakkında

Düğün fotoğrafları içerdikleri duygular ve barındırdığı anılarla çok hassas çalışmalardır. Biz Between Colors Film İstanbul profesyonel düğün fotoğrafçısı olarak böylesine özel çalışmalarda size her anlamda kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Biz işini özenle ve sevgiyle yapan 5 kişilik profesyonel bir ekibe sahibiz. Profesyonel düğün fotoğrafçılığına ve sinematik video çekimlerine çok sevdiğimiz bir hobinin güzel bir parçası olarak başladık. Ardından tutkumuzla ve özenli çalışmalarımızla bu çok sevdiğimiz hobimizi profesyonel bir şekilde icra ettiğimiz işimiz haline getirdik. Şimdiye kadar pek çok başarılı çalışmayla, çiftlerin mutluluklarına ortak olduk ve onlara muhteşem anılar bıraktık. Şimdi de sizin en güzel gününüzü kusursuz anılarla ölümsüzleştirmek için sizi bekliyoruz.

Şimdiye kadar gördüğünüz tüm düğün fotoğraflarını unutun! Çünkü biz her çifte özel, onların yaşadıkları anı yansıtan özgün fotoğraflar çekiyoruz. Tüm günümüzü çekimlerini yapacağımız çifte ayırarak, her detayıyla onların içine sinecek çekimler gerçekleştiriyoruz. İçten gülüşlerinizi, heyecanlı bakışlarınızı, şaşkınlığınızı tüm doğallığıyla farklı bir bakış açısından fotoğraf ve video karelerine yansıtıyoruz. Özgünlüğün yanında detaylar da bizim için çok önemli. Renkleri ve detayları bir ahenk içinde kullanıyor, düğün fotoğraflarınızın bir bütün olarak uyum içinde durmasını sağlıyoruz.

Düğün fotoğraflarının yanında sinematik düğün videolarıyla, düğününüzden yaşayan, muhteşem anılara sahip olmanızı sağlıyoruz. Video çekimlerimizde düğün klibi, düğün belgeseli, düğün hikayesi gibi dilediğiniz her türde çekimlerinizi yapabiliyoruz. Dilerseniz tam gün video çekimleriyle düğün gününüzü hazırlık aşamasından, davetlilerinizle doyasıya eğlendiğiniz dakikalara kadar farklı bir bakış açsısıyla kaydediyoruz. Böylece yıllar geçse de her izlediğinizde o güzel güne tekrar dönebileceğiniz anılara sahip oluyorsunuz.

Tam gün video çekimlerinde siz tüm doğallığınızla düğün gününüzün tadını çıkarırken, biz en doğal hallerinizi kaydediyoruz. Üstelik biz bunu yaparken nasıl göründüğünüz konusunda endişelenmenize de hiç gerek kalmıyor. Çünkü profesyonel saç ve makyaj hizmeti sunarak, düğün gününüz boyunca kusursuz bir görüntüye sahip olmanızı sağlıyoruz.

Mutlu çiftler için sınır tanımıyor, hayallerindeki düğün anılarına kavuşmak isteyen her çift için yurtdışında bile mutluluğunuza ortak olabiliyoruz. Profesyonel ekibimizle Türkçe, Rusça ve İngilizce dillerinde hizmet verebiliyoruz.

Sizi anlayan bir ekiple, benzersiz düğün fotoğraflarına sahip olmak isterseniz Between Colors Films Beşiktaş düğün fotoğrafçı hizmetinizde. Sinematik düğün videoları, profesyonel düğün fotoğrafları, profesyonel saç ve makyaj hizmetleri konusunda size en iyi hizmeti sunuyoruz. Beraber çalıştığımız çiftlere bir memnuniyet anketi gönderiyoruz. Memnun kalmazsanız paranızı iade etme sözü verecek kadar da kendimize güveniyoruz. Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.