Berkan Kıyak

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Berkan Kıyak Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Berkan Kıyak Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim

Berkan Kıyak Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Berkan Kıyak Hakkında

Keyif dolu hatıralarınızı başarılı bir fotoğraf albümüne dönüştürmek isteyen bir çiftseniz Berkan Kıyak’ın objektifinden çıkan karelerle hayatınıza anlam katıyoruz.

Düğün ve nişan gibi manevi değeri yüksek olan günlerinizi uzun zamandır başarılı bir şekilde objektifimizle çekiyoruz. Yılların kattığı tecrübeler doğrultusunda sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla her şeyin sorunsuz olduğu bir hizmet sunuyoruz. İsteklerinizi iyi analiz ediyor ve size özel konseptler oluşturuyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Her şeyin içinize sindiği gibi olması için planlamaları birlikte uzun toplantılar sonucu yapıyoruz. İstanbul dış çekim mekanları içerisinde kendinize en yakın bulduğunuz alanı tercih etmenizi istiyoruz. Doğanın göz kamaştırdığı, yeşilin her tonunu barındıran parklar, tarihi köşkler ya da çekim izni alabildiğimiz saraylarda kaliteli bir fotoğraf çekimi yapıyoruz. Çekimler sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Sizi farklı açılardan çekerek elimizde çeşitli görüntüler olmasını sağlıyoruz. Çekim sırasında içinizden geldiği gibi davranmanızı ve doğal davranmanızı istiyoruz. Sizi farklı açılardan çekerek elimizde görüntü çeşitliğinin bol olmasını istiyoruz. Fotoğraflarınızı bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Tüm hazırlıkları eksiksiz bir şekilde tamamladığımızda ise size söz verdiğimiz tarihte fotoğraflarınızı ve basılmış albümünüzü orijinal kopyalarıyla birlikte size teslim ediyoruz.

Yaşamınızın en özel anlarında size eşlik edecek bir İstanbul dış çekim yerleriyle aşkınızı ölümsüzleştirmek ve geleceğinize hatıralar bırakmak istiyoruz. Birbirinize aşkla bakışlarınızı ve gülüşlerinizi kayıt altına almak bunu istediğiniz efektle süslemek için sabırsızlanıyoruz. Siz de İstanbul düğün fotoğrafçısı Berkan Kıyak’ın şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.