Berkan Kıyak

E-posta Gönder

  • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Berkan Kıyak Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Berkan Kıyak Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekibiniz var mı?
Hayır

Berkan Kıyak Sıkça Sorulan Sorular

Berkan Kıyak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Berkan Kıyak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Berkan Kıyak hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Berkan Kıyak aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, trashday, katalog çekimi, konsept çekim, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi".


Berkan Kıyak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Berkan Kıyak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Berkan Kıyak şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Berkan Kıyak şehir dışında hizmet veriyor.


Berkan Kıyak ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Berkan Kıyak ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Berkan Kıyak Hakkında

Keyif dolu hatıralarınızı başarılı bir fotoğraf albümüne dönüştürmek isteyen bir çiftseniz Berkan Kıyak’ın objektifinden çıkan karelerle hayatınıza anlam katıyoruz.

Düğün ve nişan gibi manevi değeri yüksek olan günlerinizi uzun zamandır başarılı bir şekilde objektifimizle çekiyoruz. Yılların kattığı tecrübeler doğrultusunda sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla her şeyin sorunsuz olduğu bir hizmet sunuyoruz. İsteklerinizi iyi analiz ediyor ve size özel konseptler oluşturuyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Her şeyin içinize sindiği gibi olması için planlamaları birlikte uzun toplantılar sonucu yapıyoruz. İstanbul dış çekim mekanları içerisinde kendinize en yakın bulduğunuz alanı tercih etmenizi istiyoruz. Doğanın göz kamaştırdığı, yeşilin her tonunu barındıran parklar, tarihi köşkler ya da çekim izni alabildiğimiz saraylarda kaliteli bir fotoğraf çekimi yapıyoruz. Çekimler sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Sizi farklı açılardan çekerek elimizde çeşitli görüntüler olmasını sağlıyoruz. Çekim sırasında içinizden geldiği gibi davranmanızı ve doğal davranmanızı istiyoruz. Sizi farklı açılardan çekerek elimizde görüntü çeşitliğinin bol olmasını istiyoruz. Fotoğraflarınızı bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Tüm hazırlıkları eksiksiz bir şekilde tamamladığımızda ise size söz verdiğimiz tarihte fotoğraflarınızı ve basılmış albümünüzü orijinal kopyalarıyla birlikte size teslim ediyoruz.

Yaşamınızın en özel anlarında size eşlik edecek bir İstanbul dış çekim yerleriyle aşkınızı ölümsüzleştirmek ve geleceğinize hatıralar bırakmak istiyoruz. Birbirinize aşkla bakışlarınızı ve gülüşlerinizi kayıt altına almak bunu istediğiniz efektle süslemek için sabırsızlanıyoruz. Siz de İstanbul düğün fotoğrafçısı Berkan Kıyak’ın şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.