Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Berkan Aydeniz Photography

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Berkan Aydeniz Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Berkan Aydeniz Photography Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Berkan Aydeniz Photography Sıkça Sorulan Sorular

Berkan Aydeniz Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Berkan Aydeniz Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Berkan Aydeniz Photography hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Son model gelişmiş ekipmanlarımızla size yüksek çözünürlüklü görseller sunuyoruz. Dilerseniz görüntülerinizi orijinal kopya olarak size teslim edebiliriz. Albüm ve baskılarımızda modern ve dayanıklı seçeneklerimizle sizi mutlu ediyoruz. Düğün çekimleri dışında söz, nişan, nikah ve kına gecesi fotoğraf talepleriniz için de bize başvurabilirsiniz. Konsept fotoğraf çekimleriniz için aksesuar temini konusunda size yardımcı olabiliriz."

Berkan Aydeniz Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Berkan Aydeniz Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Berkan Aydeniz Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Berkan Aydeniz Photography şehir dışında hizmet vermiyor.

Berkan Aydeniz Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Berkan Aydeniz Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Berkan Aydeniz Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Berkan Aydeniz Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"stüdyo / plato çekimi, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, trashday, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Berkan Aydeniz Photography Hakkında

Düğün gününüzde heyecanınızı çok iyi anlayan bir ekiple tanışmak ve bu günün fotoğraf çekimi kısmını neşe ve kahkaha dolu geçirmeyi garantilemek isterseniz sizi hemen keyifli bir ekiple tanıştıralım. Berkan Aydeniz Photography olarak , genç ve dinamik bir firmayız. İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında, profesyonel yaklaşımımız ve üstün hizmet anlayışıyla öne çıkıyor ve sizinle tanışmayı çok istiyoruz.

Deneyim

Ben Berkan Aydeniz. Uzun yıllardır ilgim olan ve aktif olarak içinde olduğum fotoğraf sektörüne olan tutkumu kendi markamı kurarak bir adım öteye taşıdım. 2018 yılında kurduğum profesyonel markamla pek çok çiftin en güzel anlarına şahitlik ettik ve anılarını ölümsüzleştirdik. Eşimle beraber ortak yürüttüğümüz çekim projelerimizde, çiftlerimize hem rahatlık hem de iki farklı göz olarak çok daha iyi hizmet verdiğimize inanıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Düğün çekimlerinin en önemli kısmının sizin tarzınızı öğrenmek olduğunu düşünüyoruz. Çekim formatımızı ve mekanımızı size göre belirliyoruz. Sizin seçiminizle düğün hikayesi, düğün klibi veya düğün belgeseliyle anlarınıza tanıklık ediyoruz. Düğün öncesi sıra dışı Save The Date veya Trash Day çekimi konularında da iddialıyız. Yaratıcı konsept çekimleriniz ve katalog çekimleriniz için de bize güvenebilirsiniz.

Çekmeköy’de bulunan stüdyomuzda çekim yapabiliyoruz. Diğer yandan İstanbul’da düğün için dış çekim mekanlarını çok iyi biliyoruz. Farklı, özgün mekan önerilerini size sunabiliriz. Dilerseniz kumsal, deniz, sahil kenarında gün batımı veya gündüz çekimleri yapabiliriz. Yeşil bir kır bahçesi, ekili tarlalar veya sıra dışı coğrafi güzellikleri size sunabiliriz. Tarihi doku ve renkleri fon olarak kullanabiliriz.

Ek Hizmetler

Son model gelişmiş ekipmanlarımızla size yüksek çözünürlüklü görseller sunuyoruz. Dilerseniz görüntülerinizi orijinal kopya olarak size teslim edebiliriz. Albüm ve baskılarımızda modern ve dayanıklı seçeneklerimizle sizi mutlu ediyoruz. Düğün çekimleri dışında söz, nişan, nikah ve kına gecesi fotoğraf talepleriniz için de bize başvurabilirsiniz. Konsept fotoğraf çekimleriniz için aksesuar temini konusunda size yardımcı olabiliriz.

Berkan Aydeniz Photography markamızla, size hayalini kurduğunuz keyifli ve rahat bir çekim deneyimi vadediyoruz. Sizi anlayan ve dostça destekleyen bir ekiple tanışmaya hazır olun. İşini çok seven ve kaliteli hizmeti merkeze koyan markamızla bu serüveni yaşamak için bize sayfadaki numaralardan ulaşabilirsiniz. Size özel İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenmek için formu doldurup bize iletebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İstanbul,Maltepe

  • Haritadaki Konumu

    Berkan Aydeniz Photography Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.