Bayram Arslan Photography

E-posta Gönder

 • Zeytinburnu, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Bayram Arslan Photography Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500 TL'den az

Bayram Arslan Photography Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Bayram Arslan Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Bayram Arslan Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Bayram Arslan Photography Hakkında

Seneler boyunca mutlulukla hatırlayacağınız bu anları kusursuz bir şekilde ölümsüzleştirmek için biz hazırız! Bayram Arslan Photography olarak 2012 yılından beri bu işi severek yapıyor, çiftlerimizin mutluluklarına şahit olmaktan gurur duyuyoruz.

İlk günden beri kendimizi sürekli geliştirme amacındayız. Hep daha iyiye ulaşmak adına sektörü, modayı, en yeni trendleri ve konseptleri yakından takip ediyoruz. Son yıllarda sıklıkla tercih edilen mekanları araştırıyor, çiftlerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için hem şehir dışına hem de yurt dışına çıkabiliyoruz. Kalite standartlarımızı yukarıya çekmek için hizmetlerimizin yanında ekipmanlarımızı da yeniliyoruz. İhtiyacınız olan ne varsa Bayram Arslan Photography’de bulabiliyorsunuz.

Bizi Zeytinburnu fotoğrafçılarından farklı kılan en önemli özellik ise istediğiniz her çekim türünü sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor olmamız. Dış çekimler, save the date ve trash day çekimlerinin yanı sıra bir düğün hikayesi ve bir düğün klibi oluşturabiliyoruz. En yeni teknoloji ile oluşturduğumuz ekipmanlarımız ile birbirinden güzel video kliplerine imza atarken aşkınızı havadan bir drone aracılığıyla da kaydedebiliyoruz.

Toplamda 5 kişilik bir ekip ile çalışıyor, son derece keyifli ve eğlenceli saatler yaşamanızı hedefliyoruz. Güler yüzümüz ve samimiyetimiz ile sizi çekim stresinden uzaklaştırıyor, çok daha doğal fotoğraflara imza atmanızı sağlıyoruz.

Tüm bu hizmetleri çiftlerimize paketler aracılığıyla sunuyoruz. Bu da ihtiyacınız olan hizmetlere çok daha hesaplı bir şekilde sahip olmanızı sağlıyor. Drone çekimlerinin de içinde bulunduğu paketlerimizde aynı zamanda bir albüm seti, poster ve kanvas tablo da bulunuyor. Uygun fiyatlarımız ile hem size hem de cebinize hitap edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Bizimle ilgili daha çok şey öğrenmek ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.