Bahadır Bermek Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Bahadır Bermek Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Bahadır Bermek Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Bahadır Bermek Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Bahadır Bermek Photography Hakkında

Klasik düğün fotoğraflarının ve yapay pozların aksine, eşsiz güzellikte ve modern dokunuşlarla zenginleştirilmiş düğün fotoğraflarına sahip olmak ister misiniz? Bahadır Bermek Photography ailesi olarak size tam da bunu sunuyoruz! Yapaylıktan uzak bir şekilde ve tamamen sizin tarzınızı yansıtarak, harika fotoğraflar çekiyoruz! Sizde, tamamen kendinizi göreceğiniz ve hissedeceğiniz düğün fotoğrafları istiyorsanız, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Tecrübeli ve her biri alanında uzman ekibimizle birlikte, beklentilerinizi karşılamak ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için, durmaksızın çalışıyoruz. En özel anlarınızı fotoğraflayarak, heyecanınıza ortak oluyoruz ve güzel hislerinizi paylaşıyoruz. Sizin hayatınıza dokundukça biz de, bir şeyler öğreniyoruz. Kendimizi her gün geliştirerek ilerlediğimiz bu yolda, siz değerli çiftlerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Hayatınızın en özel gününde, düşlerini kurduğunuz fotoğraf çekiminizin kusursuz olmasını istediğinizi çok iyi biliyoruz. Bunun için, her aşamada sizinle fikir alışverişinde bulunarak, çalışmalarımızı yürütüyoruz. Fotoğraflarınızı çekmeden önce, sizinle sohbet ediyoruz ve tarzınızı öğreniyoruz. Ardından, çekim türümüze karar veriyoruz ve çekimlerimize başlıyoruz.

Dış mekan çekimleri için, İstanbul gibi bir dünya şehrinin eşsiz nimetlerinden yararlanıyoruz. Çekimlerinizi gerçekleştirirken her zaman, anı yakalamayı hedefliyoruz. Minik tebessümlerinizi ve güzel hislerinizi fotoğraflamaktan çok hoşlanıyoruz. Sadelik ve doğallığın ön planda olduğu bir albümü, sizin de çok beğeneceğinize eminiz!

Fotoğraflarınızı size, orijinal kopyalarıyla birlikte, çekim tarihinden en geç dört hafta sonra teslim ediyoruz. Mükemmel kalitedeki fotoğraflarınızı, ömür boyu saklama garantisi sunuyoruz.

Siz de, ayrıcalıklı fotoğraflara sahip olmak ve unutulmaz bir çekim deneyimi yaşamak istiyorsanız Üsküdar düğün fotoğrafçıları arasından, bizimle iletişime geçin! Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve bize ulaşmak için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan teklif formunu eksiksiz olarak doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.