Bade Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Bade Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Bade Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Bade Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Bade Photography Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle, hayatınızı birleştirmek kararı aldınız. Aileler tanıştı, düğün mekanı seçildi ve düğün konseptine karar verildi. Sıra geldi, o muhteşem günün eşsiz hatıralarını ölümsüzleştirmeye! En özel anlarınızı, en güzel duygularınızı ve heyecanınızı, fotoğraf karelerine yansıtmak için, Bade Fotoğrafçılık ailesi olarak, durmaksızın çalışıyoruz. Amacımız, memnuniyetinizi sağlamak ve beklentilerinizi karşılamak. Çünkü biliyoruz ki, bu unutulmaz günde her şeyin, kusursuz olmasını istiyorsunuz.

Tecrübeli, güler yüzlü ve samimi ekibimizle birlikte çalışırken emin olun, tamamen kendiniz gibi hissedeceksiniz. Böylece, içtenlik dolu ve ömür boyu modası geçmeyecek fotoğraflara sahip oluyorsunuz! Biz de sizi rahatlatmak ve çekimin tam istediğiniz gibi geçmesi için, elimizden geleni yapıyoruz. Dilerseniz, hizmetlerimiz hakkında size detaylı bilgi verelim.

Düğün fotoğrafçılığı bizim için bir tutku. Bir çiftin; birbirine olan aşkını yansıtmak, heyecanına ortak olmak ve en güzel hislerini paylaşmak, bize ayrı keyif veriyor. Her çiftimizden yeni bir şey öğreniyoruz ve bu da, mesleğimize olan aşkımızı perçinliyor.

Düğün fotoğraflarınız için dış çekim tercih ederseniz; bir dünya şehri olan İstanbul’un eşsiz köşelerini keşfediyoruz ve bu muazzam mekanları, sizin enerjinizle birleştiriyoruz. Sonucunda ise ortaya, görsel bir şölen niteliğinde olan fotoğraflar çıkıyor. Doğanın gücünü kullanarak yaptığımız çekimler, zamansız nitelikte oluyor. Böylece, oluşturulan albüm de, üzerinden yıllar geçtiğinde bile, değerini yitirmemiş oluyor.

Fotoğraflarınızı size, orijinal kopyalarıyla birlikte, çekim tarihinden en geç 4 hafta sonra teslim ediyoruz. Kusursuz bir kaliteye sahip olan bu fotoğrafları, ömür boyu saklama garantisi veriyoruz.

İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında, ayrıcalıklı hizmet anlayışımızla birlikte, adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz; sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.