Aysersude Gök

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Aysersude Gök Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Aysersude Gök Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Aysersude Gök Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Aysersude Gök Hakkında

Keyifli bir çekim süreci sonrasında düşlerinizin gerçeğe dönüştüğü bir fotoğraf albümüne sahibi olmak isteyen bir çiftseniz İstanbul’da Aysersude Gök Fotoğrafçılık Stüdyosu’nda heyecanla sizi bekliyoruz.

Profesyonel bir bakış açısıyla çekimlerinizi yapıyoruz. Çekim öncesi hizmet alacağınız kategori konusunda bize bilgi vermenizi ve beklentilerinizi paylaşmanızı talep ediyoruz. Daha önce yaptığımız çalışma örneklerinden de bahsedip size göstererek hizmet kalitemiz hakkında fikir edinmenizi sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla her şeyin sorunsuz olduğu bir hizmet almanızı istiyoruz. Beklentilerinizi %100 karşılamak bizim en önem verdiğimiz konuların başında geldiği için içine sinen bir fotoğraf albümü oluşturuyoruz.

İstanbul dış çekim yerleri konusunda oldukça şanslı illerden biri olduğu için tercih konusunda zorlanmıyoruz. Tarihi bir mekan, doğayla iç içe bir atmosfer, hoş bir tahta ev, köşk gibi yerler çekimleriniz için tercih edebileceğiniz alanların başında geliyor. Karar konusunda sizi tamamen özgür bırakarak kafanızda soru işareti olan durumlarda müdahale ediyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullandığımız çekimlerde moda olan trendleri de takip ederek uyguluyoruz. Çekimler esnasında içinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. Kendinizi ne kadar iyi hissederseniz o kadar yapaylıktan uzak görüntüler elde ettiğimizi biliyoruz. Çekimlerde hangi açıdan daha iyi çıktığınızı kolayca tespit ettiğimiz için size zaman zaman poz, duruş, bakış ve gülüş gibi konularda yönlendirmelerde bulunuyoruz. Elde ettiğimiz görüntüleri bilgisayar ortamında ışık ve efekt düzenlemeleriyle güzelleştiriyoruz. Tüm hazırlıkları eksiksiz bir şekilde tamamladığımız fotoğraflarınızı orijinal kopyalarıyla birlikte size söz verdiğimiz tarihte teslim ediyoruz.

Siz de İstanbul dış çekim fotoğrafçıları arasında yer alan Aysersude Gök’ün değerli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.