Ayhan Doğan Işık

E-posta Gönder

  • Esenler, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Ayhan Doğan Işık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Ayhan Doğan Işık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Ayhan Doğan Işık Sık Sorulan Sorular

Ayhan Doğan Işık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ayhan Doğan Işık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Ayhan Doğan Işık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Ayhan Doğan Işık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, trashday, söz / nişan / kına çekimi".


Ayhan Doğan Işık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Ayhan Doğan Işık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Ayhan Doğan Işık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ayhan Doğan Işık şehir dışında hizmet veriyor.


Ayhan Doğan Işık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ayhan Doğan Işık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Ayhan Doğan Işık Hakkında

Uzun zamandır İstanbul’da çiftlerin en mutlu anlarını sonsuzluğa taşıyan ve sektörde adından sıkça söz ettiren Ayhan Doğan Işık Photography, kaliteyi yakından hissedeceğiniz fotoğraf kareleri oluşturmak için sizi bekliyor! Yaşayacağınız bu özel, mutlu ve heyecanlı anları profesyonel bir düğün fotoğrafçısında unutulmaz bir çekim ile ölümsüzleştirmek istemez misiniz?

Düğün fotoğrafçısı olarak 2010 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. Bu tarihten itibaren hiç durmadan fotoğraf çekmenin ve sayısız çiftin yanında olmanın sevincini yaşıyoruz. İlk günkü heyecanımızı kaybetmeden, kazandığımız deneyimlerin de üstüne koyarak ilerliyor ve İstanbul düğün fotoğrafçısı denildiğinde çiftlerin hafızalarında yer etmek için gerekli ne varsa eksiksiz bir şekilde yapıyoruz. Faaliyet göstermeye başladıktan kısa bir süre sonra adımızı markalaştırdık. Hizmetlerimiz de kurumsal ve profesyonel bir şekilde sunulmaya başladı. O günden sonra da gelişimimizi hiç durdurmadık, sektörden hep yeni bir şeyler öğrendik. Ekipmanlarımız için en iyi markalar kullanmaya devam ediyor, en yeni trend ve konseptleri de yakından takip ediyoruz. Çiftlerimizin hiçbir talep ya da ihtiyacını geri çevirmiyor, en mutlu günde tercih edilmenin bilinciyle çalışıyoruz. Güveninize layık olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Gelelim çekimlere. Çekimlerin gidişatını belirlemek için önce çiftlerimizle tanışıyor, tarzlarını, zevklerini ve istedikleri fotoğrafları öğreniyoruz. Karşılıklı konuştuktan sonra ise çekim mekanını ve tarihini kararlaştırıyoruz. O gün gelene kadar da kusursuz bir gün yaşamanız için tüm planlamaları yapıyoruz.

İstanbul dış çekim mekanlarından tarzınıza en çok uyan yerde oluyor, fotoğraflarınızı çekmek için çekim hazırlıklarına başlıyoruz. Bir gelin buketi, bir damat yaka çiçeği veya arka planda konsepte uygun bir süsleme. Fotoğraflarınızı benzersiz kılmak için tüm yollara başvuracağımızdan emin olabilirsiniz.

Hayatınızın bu ânını belki de uzun süredir bekliyorsunuz. Daha fazla beklemeye gerek yok! Gelin, bu özel günü birlikte planlayalım. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.