Aybüke Tosun Photography

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Aybüke Tosun Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  1 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Aybüke Tosun Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Aybüke Tosun Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday, Stüdyo/Plato Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Aybüke Tosun Photography Hakkında

Düğün hazırlıkları tam gaz devam eden siz değerli çiftlerimizi İstanbul Bayrampaşa’da bulunan çok özel bir fotoğraf stüdyosuyla tanıştırmak isteriz. 2021 yılında kurumsal hayata merhaba diyen Aybüke Tosun Photography, dört dörtlük hizmet anlayışı, samimi ve deneyimli ekibiyle İstanbul düğün fotoğrafçısı arayışınıza noktayı koyabilir. Kendine has bakış açısını eşsiz düğün albümlerine yansıtan Aybüke Tosun, şu ana kadar pek çok çiftin mutluluğunu fotoğraf karelerine yansıttı.

Deneyim

Ben Aybüke Tosun, Nişantaşı Üniversitesi Resim, Grafik ve Fotoğraf Sanatları Bölümü’nden mezun oldum. Diğer yandan Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı pek çok kurs ve eğitime katılarak, ustalık ve usta öğreticilik sertifikaları aldım. 2016 yılında beri profesyonel ve freelance olarak sürdürdüğüm mesleğimi; 2021 yılında ortağım ve birbirinden başarılı 6 ekip arkadaşımla kurumsal stüdyomuza taşıdık.

Çekim Türleri / Mekanlar

Siz kıymetli çiftlerimizin isteklerine göre belirlediğimiz çekim formatlarımız arasında düğün klibi, düğün hikayesi, düğün belgeseli var. Bunların yanında özel konsept çekimler ve katalog çekimlerini de keyifle gerçekleştiriyoruz. Son zamanlarda oldukça popüler olan düğün öncesi tarihi not et anlamına gelen Save The Date çekimleri veya Trash Day çekimleri için de bize gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

İstanbul Bayrampaşa’daki özel stüdyomuz içinde çekim yapabildiğimiz gibi, isteyen çiftlerimizle plato veya dış mekan çekimleri de gerçekleştiriyoruz. İstanbul dış çekim yerleri konusunda sizi bilgilendiriyor, seçiminize göre çekim planımızı oluşturuyoruz. İstanbul’un en güzel tarihi dokuları ve renklerini karelerimize yansıtıyoruz. İsterseniz yeşil doğanın içinde size keyifli bir deneyim yaşatıyoruz. Orman, kır bahçeleri, kumsal ve deniz kenarlarını sıklıkla tercih ediyoruz.

Ek Hizmetler

Her biri işinde çok yetenekli 6 kişilik ekibimizle hem şehir dışı hem yurt dışı çekimleri organize edebiliyoruz. En yeni ve gelişmiş teknolojik ekipmanları kullanıyoruz. Oldukça modern, zarif ve şık albümlerimizi ve yeni baskı tekniklerini size alternatifli olarak sunuyoruz. Düğün dışında, söz, nişan, kına gecesi çekimleri de yapıyoruz. Tüm görüntülerini orijinal kopya olarak size teslim edebiliyoruz.

Genç, dinamik ve işini çok seven bir ekiple yola çıkan Aybüke Tosun Photography, kısa zamanda pek çok çiftin tercih ettiği bir marka haline geldi. Daima gelin ve damadımızın mutluluğuna endeksli çalışan ekibimizle tanışmak ve düğün çekimlerinizi usta ellere emanet etmek isterseniz bize sayfada bulunan numaralardan ulaşabilir, formu doldurup bize ileterek avantajlı düğün fotoğraf paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Altıntepsi, gül yapı, Akpınar Cd. D:A/4, 34035 Bayrampaşa/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Aybüke Tosun Photography Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.