Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Aybüke Tosun Photography

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Aybüke Tosun Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Aybüke Tosun Photography Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Aybüke Tosun Photography Sıkça Sorulan Sorular

Aybüke Tosun Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Aybüke Tosun Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Aybüke Tosun Photography hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Her biri işinde çok yetenekli 6 kişilik ekibimizle hem şehir dışı hem yurt dışı çekimleri organize edebiliyoruz. En yeni ve gelişmiş teknolojik ekipmanları kullanıyoruz. Oldukça modern, zarif ve şık albümlerimizi ve yeni baskı tekniklerini size alternatifli olarak sunuyoruz. Düğün dışında, söz, nişan, kına gecesi çekimleri de yapıyoruz. Tüm görüntülerini orijinal kopya olarak size teslim edebiliyoruz."

Aybüke Tosun Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Aybüke Tosun Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Aybüke Tosun Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Aybüke Tosun Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Aybüke Tosun Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Aybüke Tosun Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Aybüke Tosun Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Aybüke Tosun Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, stüdyo / plato çekimi, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Aybüke Tosun Photography Hakkında

Düğün hazırlıkları tam gaz devam eden siz değerli çiftlerimizi İstanbul Bayrampaşa’da bulunan çok özel bir fotoğraf stüdyosuyla tanıştırmak isteriz. 2021 yılında kurumsal hayata merhaba diyen Aybüke Tosun Photography, dört dörtlük hizmet anlayışı, samimi ve deneyimli ekibiyle İstanbul düğün fotoğrafçısı arayışınıza noktayı koyabilir. Kendine has bakış açısını eşsiz düğün albümlerine yansıtan Aybüke Tosun, şu ana kadar pek çok çiftin mutluluğunu fotoğraf karelerine yansıttı.

Deneyim

Ben Aybüke Tosun, Nişantaşı Üniversitesi Resim, Grafik ve Fotoğraf Sanatları Bölümü’nden mezun oldum. Diğer yandan Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı pek çok kurs ve eğitime katılarak, ustalık ve usta öğreticilik sertifikaları aldım. 2016 yılında beri profesyonel ve freelance olarak sürdürdüğüm mesleğimi; 2021 yılında ortağım ve birbirinden başarılı 6 ekip arkadaşımla kurumsal stüdyomuza taşıdık.

Çekim Türleri / Mekanlar

Siz kıymetli çiftlerimizin isteklerine göre belirlediğimiz çekim formatlarımız arasında düğün klibi, düğün hikayesi, düğün belgeseli var. Bunların yanında özel konsept çekimler ve katalog çekimlerini de keyifle gerçekleştiriyoruz. Son zamanlarda oldukça popüler olan düğün öncesi tarihi not et anlamına gelen Save The Date çekimleri veya Trash Day çekimleri için de bize gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

İstanbul Bayrampaşa’daki özel stüdyomuz içinde çekim yapabildiğimiz gibi, isteyen çiftlerimizle plato veya dış mekan çekimleri de gerçekleştiriyoruz. İstanbul dış çekim yerleri konusunda sizi bilgilendiriyor, seçiminize göre çekim planımızı oluşturuyoruz. İstanbul’un en güzel tarihi dokuları ve renklerini karelerimize yansıtıyoruz. İsterseniz yeşil doğanın içinde size keyifli bir deneyim yaşatıyoruz. Orman, kır bahçeleri, kumsal ve deniz kenarlarını sıklıkla tercih ediyoruz.

Ek Hizmetler

Her biri işinde çok yetenekli 6 kişilik ekibimizle hem şehir dışı hem yurt dışı çekimleri organize edebiliyoruz. En yeni ve gelişmiş teknolojik ekipmanları kullanıyoruz. Oldukça modern, zarif ve şık albümlerimizi ve yeni baskı tekniklerini size alternatifli olarak sunuyoruz. Düğün dışında, söz, nişan, kına gecesi çekimleri de yapıyoruz. Tüm görüntülerini orijinal kopya olarak size teslim edebiliyoruz.

Genç, dinamik ve işini çok seven bir ekiple yola çıkan Aybüke Tosun Photography, kısa zamanda pek çok çiftin tercih ettiği bir marka haline geldi. Daima gelin ve damadımızın mutluluğuna endeksli çalışan ekibimizle tanışmak ve düğün çekimlerinizi usta ellere emanet etmek isterseniz bize sayfada bulunan numaralardan ulaşabilir, formu doldurup bize ileterek avantajlı düğün fotoğraf paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Altıntepsi, gül yapı, Akpınar Cd. D:A/4, 34035 Bayrampaşa/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Aybüke Tosun Photography Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.