Atam Production

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Atam Production Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Atam Production Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Atam Production Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Atam Production Hakkında

Düğününüzü hatırlamak için en çok ihtiyacınız olan şey kuşkusuz düğün fotoğraflarınızdır. Bu fotoğrafların istediğiniz gibi olması, yıllar sonra bu anları güzel bir şekilde anımsamanıza yardımcı olur. İşte Atam Production olarak tam da burada devreye giriyor, çiftlerimizin aşk dolu bakışlarını, yaşadıkları heyecanı profesyonel bir şekilde fotoğraf karelerine aktarıyoruz.

Sektöre giriş yaptığımız ilk günden beri memnuniyet esaslı çalışıyoruz. Sizlerin beklenti ve ihtiyaçlarını ön planda tutuyor, hizmet ve imkânlarımızı bu doğrultuda sunuyoruz. Sürecin her aşamasında içinizin rahat olmasını amaçlayarak günün sonunda mutlu bir şekilde buradan uğurlamak istiyoruz. İstanbul düğün fotoğrafçılarından ayrılmak ve çiftlerimizin hafızalarında yer etmek için de farklı ve özgün bakış açımızı her fotoğrafa yansıtıyoruz. Kendinizi ayrıcalıklı hissetmek için doğru yerdesiniz.

İstanbul dış çekim mekanlarını araştırıyor ve en çok tercih edilen yerlerde olarak çiftlerimizin hayal ettiği karelere imza atıyoruz. Panoramik boğaz manzarası ya da yemyeşil bir bahçe arka fonda sizleri öne çıkaracak detaylar olabilir. Nerede olursanız olun, kameranın önünde siz, arkasında da biz olduğumuz sürece kusursuz fotoğrafların ortaya çıkacağından emin olun!

Birbirinden farklı konseptler oluşturuyor, fotoğraflarınızda özgün dokunuşumuzu ve yaratıcılığımızı konuşturuyoruz. Farklı bakış açımız sayesinde İstanbul düğün fotoğrafçılarından farklılaşıyor, sıradan pozlar yerine daha önce denk gelmediğiniz kareler oluşturuyoruz. Mesela içi boş portreler veriyor, içlerini sizin doldurmanızı istiyoruz. Ya da aynalar kullanarak birçok görüntüye sahip olmanızı sağlıyoruz. Çiçekler, tüller ve balonlar gibi konsept aksesuarları ile fotoğraflarınızı benzersiz kılacağız.

Hayatınızdaki bu özel dakikaları ölümsüzleştirmek için düğün fotoğrafçınız olmak istiyoruz. Bizimle iletişime geçmek ve hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.