Aslı Color
  • Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Aslı Color Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Aslı Color Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Aslı Color Sıkça Sorulan Sorular

Aslı Color düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Aslı Color düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Aslı Color ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Aslı Color ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Aslı Color şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Aslı Color şehir dışında hizmet veriyor.

Aslı Color düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Aslı Color düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Aslı Color hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Aslı Color aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Aslı Color Hakkında

Hayal ettiğiniz fotoğraflara sahip olmak için araştırmalarınızı titizlikle gerçekleştiriyorsanız ve dürüstlük, güvenirlilik, profesyonellik gibi ilkelere önem veriyorsanız, doğru adreste olduğunuzu söylemek istiyoruz. Aslı Color olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde memnuniyetinizi hedefliyor, birbirinden güzel fotoğrafların bulunduğu bir düğün albümü oluşturuyoruz.

Uzun yıllardır fotoğrafçılık sektöründe hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Maltepe fotoğrafçılarından farklılaşmak adına ilk günkü enerji, tutku ve heyecanımızı şu anki tecrübelerimiz ile birleştiriyoruz. Çiftlerimize ilk günden beri kusursuz bir hizmet sunmayı amaçlıyor, istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Bunun için de fotoğrafçılık alanındaki en yeni trendleri, konseptleri ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Yüksek çözünürlüklü fotoğraflara sahip olmanız için de fotoğraf makinelerimizde en yeni teknolojiyi kullanıyoruz.

Çekimleri gerçekleştirmeden önce çiftlerimizle bir görüşme planlıyor, burada tüm talep ve ihtiyaçlarını öğreniyoruz. Nasıl fotoğraflara sahip olmak istediklerinden mekan ve tarih planlamasına kadar her şeyi konuşuyoruz.

Dış çekim konusundaki araştırmalarımız sayesinde de yeterli uzmanlığa sahip olduğumuzu belirtelim. İstanbul dış çekim mekanları içinden çiftlerimizin tarzına ve beğenilerine göre diledikleri yeri önerebiliyoruz. Bu çekimlerde de aksesuar tavsiyeleri sunuyor, ortama uygun bir konsept hazırlayabiliyoruz. Çiçek, balon, tül, taç, salıncak veya bir platform gibi pek çok detay ile fotoğraflarınızı unutulmaz kılıyoruz.

Aslı Color farkını yaşamak için düğününüzü beklemeye gerek yok! Düğünler dışında söz, nişan ve kına gecesi gibi özel günlerinizde de hizmet verebiliyoruz. Farklı konsept ve günler fark etmeksizin hizmetlerimizde en iyi sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kendinizi özel hissedeceğiniz fotoğraflara sahip olmak için yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Mutluluğunuzda bizim de bir payımız olursa, ne mutlu bize!

İletişim

  • Adres:

    Zümrütevler Mah. Nil Cad. No:72 Maltepe

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.