Aslı Color

E-posta Gönder

Aslı Color

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Aslı Color Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Aslı Color Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Aslı Color Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Aslı Color Hakkında

Hayal ettiğiniz fotoğraflara sahip olmak için araştırmalarınızı titizlikle gerçekleştiriyorsanız ve dürüstlük, güvenirlilik, profesyonellik gibi ilkelere önem veriyorsanız, doğru adreste olduğunuzu söylemek istiyoruz. Aslı Color olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde memnuniyetinizi hedefliyor, birbirinden güzel fotoğrafların bulunduğu bir düğün albümü oluşturuyoruz.

Uzun yıllardır fotoğrafçılık sektöründe hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Maltepe fotoğrafçılarından farklılaşmak adına ilk günkü enerji, tutku ve heyecanımızı şu anki tecrübelerimiz ile birleştiriyoruz. Çiftlerimize ilk günden beri kusursuz bir hizmet sunmayı amaçlıyor, istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Bunun için de fotoğrafçılık alanındaki en yeni trendleri, konseptleri ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Yüksek çözünürlüklü fotoğraflara sahip olmanız için de fotoğraf makinelerimizde en yeni teknolojiyi kullanıyoruz.

Çekimleri gerçekleştirmeden önce çiftlerimizle bir görüşme planlıyor, burada tüm talep ve ihtiyaçlarını öğreniyoruz. Nasıl fotoğraflara sahip olmak istediklerinden mekan ve tarih planlamasına kadar her şeyi konuşuyoruz.

Dış çekim konusundaki araştırmalarımız sayesinde de yeterli uzmanlığa sahip olduğumuzu belirtelim. İstanbul dış çekim mekanları içinden çiftlerimizin tarzına ve beğenilerine göre diledikleri yeri önerebiliyoruz. Bu çekimlerde de aksesuar tavsiyeleri sunuyor, ortama uygun bir konsept hazırlayabiliyoruz. Çiçek, balon, tül, taç, salıncak veya bir platform gibi pek çok detay ile fotoğraflarınızı unutulmaz kılıyoruz.

Aslı Color farkını yaşamak için düğününüzü beklemeye gerek yok! Düğünler dışında söz, nişan ve kına gecesi gibi özel günlerinizde de hizmet verebiliyoruz. Farklı konsept ve günler fark etmeksizin hizmetlerimizde en iyi sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kendinizi özel hissedeceğiniz fotoğraflara sahip olmak için yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Mutluluğunuzda bizim de bir payımız olursa, ne mutlu bize!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.