Aslan Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Aslan Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Aslan Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Aslan Fotoğrafçılık Sık Sorulan Sorular

Aslan Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Aslan Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Aslan Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Aslan Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, trashday, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim".


Aslan Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Aslan Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Aslan Fotoğrafçılık ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftlerin istekleri doğrultusunda her yerde çekim yapıyoruz."


Aslan Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Aslan Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.


Aslan Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Aslan Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Aslan Fotoğrafçılık Hakkında

Gelecekte tebessümle hatırlayacağınız anlarınızın çekimini yapacak bir fotoğrafçı arayışı içindeyseniz, doğru yerdesiniz. Aslan Fotoğrafçılık olarak, kaliteli hizmetimizle en özel günlerinizde yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız.

Peki neler yapıyoruz?

-Yılların verdiği tecrübeyle hayatınızın en özel günlerini ölümsüz kılmak için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Öncelikle sizin beklentileriniz bizim için çok önemli. Düğün fotoğraflarınızı çekerken her aşamada fikrinizi alıyor, kendinizi rahat hissedeceğiniz ortamlarda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

-Düğün fotoğraflarınızı en beğendiğiniz mekânlarda dış çekimlerinizi yapıyoruz. Konsept çekimlerde değişik aksesuarlar kullanarak fark yaratmayı seviyoruz. Üstelik mekân seçimlerinizde bulunduğunuz ilde olma zorunluluğunuzun olmadığını belirtmek istiyoruz. Aydın başta olmak üzere çevre illerde de çekimlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Dış mekân çekimlerimizde kullandığımız aksesuarlar sayesinde farklı konsept çalışmalara imza atıyoruz.

-Çektiğimiz fotoğraflardan en şık İstanbul düğün fotoğraf albümünü hazırlıyoruz. Albüm dışında kalan tüm fotoğrafların orijinal kopyalarını çiftlerimize teslim ediyoruz. Albüme koyduklarınız dışında çok fazla beğendiğiniz fotoğraflarınız varsa bunları da size düğün belgeseli ve düğün hikayesi şeklinde teslim edebiliyoruz. Talep etmeniz durumunda düğün klibi de hazırlayabiliyoruz.

-Düğün fotoğraflarınız dışında son zamanlarda oldukça tercih edilen düğün tarihinizi sosyal medya üzerinden sevdiklerinize duyurabileceğiniz save the date ve düğün gününüzden sonra çeşitli boya şakalarıyla ya da denize girerek gelinlik ve damatlığınızı gönlünüzce kirletebileceğiniz trashday çekimlerinizi yapmak için de ekibimizle birlikte hazır olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Albümlerinizi 1 haftadan az bir sürede teslim edebiliyoruz. Özellikle yaz ayları düğün sezonu olduğu için yoğun oluyoruz. Bu yüzden sezon başlamadan rezervasyon yaptırmayı ihmal etmemelisiniz.

Eğer çekim türlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Barbaros Hayrettinpaşa Mah. Mimar Sinan Cad. 53 Gaziosmanpaşa, İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Aslan Fotoğrafçılık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.