Asist Ajans

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Asist Ajans Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Asist Ajans Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Asist Ajans Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Asist Ajans Hakkında

Uzun yıllardır fotoğraf sanatçılığı yapan Asist Ajans ekibiyle çekimlere hazır mısınız? Özel çekim teknikleri ile doğallığı birleştiren profesyonel ekibimizle eşsiz bir tecrübe yaşayacaksınız. Tekrarı olmayan anlarınızı ve istediğiniz çekim türlerini fark yaratacak estetik bakış açımızla taçlandırmak için sizi bekliyoruz.

Doğanın ışığını en iyi şekilde kullandığımız dış mekan çekimleri, düğün hikayesi kayıtları ve çok daha fazlası için hazırlıklara başlıyoruz. Elbette her şey istekleriniz doğrultusunda oluyor ve en güzel başlangıcınızı, masalsı anılarla benzersiz kılıyoruz. Profesyonel çekim teknikleri, son teknoloji ekipmanlar ve yıllar içerisinde kazandığımız yeteneklerimizle çekimlerinizi tasarlıyoruz. Hayallerinizi süsleyen anları başka bir yerde kolayca karşılaşamayacağınız karelerde ölümsüzleştiriyoruz. Tüm dış mekan çekimleri için farklı teknikler, ekipmanlar ve adresler belirlediğimizi de söylemeden geçmeyelim.

Peki, siz çekimlerinizi nerede tasarlamak istersiniz? “Kırların içerisinde dans ettiğiniz, gelin partisinde eğlendiğiniz, doğanın eşsiz dokusuyla özgür olduğunuz yerde, Lavanta köyünde, Salda gölünde, Tuz gölünde, evlilik töreniniz esnasında şık düğün mekanınızda…”, bu saydıklarımız gibi pek çok çekim alanı ve hayatınızda farklı yerleri olan anlar var. Karar vermek için yeterli vaktiniz varken gelin sizi ekibimizle tanıştıralım. Asist Ajans ayrıcalıklarıyla unutulmaz çekim anıları biriktirmeye hazır olun. İstanbul, Mardin, Kayseri, Kapadokya, Cezayir, Isparta ve doğal güzellikleriyle büyülü yerlerde sizinle olmak için heyecanlıyız.

Asist Ajans İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında tarzı ile dikkatleri üzerine topluyor. Siz de sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz çalışmaları inceleyerek capcanlı renkleri olan değerli çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz. Albümünüzde, harika kareler ve düğün arşivinizde eşsiz hikayeniz yer almak üzere. Fotoğraf ve kamera çekimlerinin her biriyle kusursuz güzelliğinizi ve aşkınızı belgelemek konusunda en iyiler arasında yer aldığımızı da artık biliyorsunuz. Hâlâ neyi bekliyorsunuz?

Gelin, Asist Ajans iletişim formunu doldurarak ekibimizle tanışın. İstanbul dış mekan düğün çekimleri ve çok daha fazlası için biz hazırız!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.