• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Asist Ajans Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Asist Ajans Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Asist Ajans Sıkça Sorulan Sorular

Asist Ajans düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Asist Ajans düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Asist Ajans ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Asist Ajans ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Asist Ajans şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Asist Ajans şehir dışında hizmet veriyor.

Asist Ajans düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Asist Ajans düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Asist Ajans hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Asist Ajans aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, trashday, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Asist Ajans Hakkında

Uzun yıllardır fotoğraf sanatçılığı yapan Asist Ajans ekibiyle çekimlere hazır mısınız? Özel çekim teknikleri ile doğallığı birleştiren profesyonel ekibimizle eşsiz bir tecrübe yaşayacaksınız. Tekrarı olmayan anlarınızı ve istediğiniz çekim türlerini fark yaratacak estetik bakış açımızla taçlandırmak için sizi bekliyoruz.

Doğanın ışığını en iyi şekilde kullandığımız dış mekan çekimleri, düğün hikayesi kayıtları ve çok daha fazlası için hazırlıklara başlıyoruz. Elbette her şey istekleriniz doğrultusunda oluyor ve en güzel başlangıcınızı, masalsı anılarla benzersiz kılıyoruz. Profesyonel çekim teknikleri, son teknoloji ekipmanlar ve yıllar içerisinde kazandığımız yeteneklerimizle çekimlerinizi tasarlıyoruz. Hayallerinizi süsleyen anları başka bir yerde kolayca karşılaşamayacağınız karelerde ölümsüzleştiriyoruz. Tüm dış mekan çekimleri için farklı teknikler, ekipmanlar ve adresler belirlediğimizi de söylemeden geçmeyelim.

Peki, siz çekimlerinizi nerede tasarlamak istersiniz? “Kırların içerisinde dans ettiğiniz, gelin partisinde eğlendiğiniz, doğanın eşsiz dokusuyla özgür olduğunuz yerde, Lavanta köyünde, Salda gölünde, Tuz gölünde, evlilik töreniniz esnasında şık düğün mekanınızda…”, bu saydıklarımız gibi pek çok çekim alanı ve hayatınızda farklı yerleri olan anlar var. Karar vermek için yeterli vaktiniz varken gelin sizi ekibimizle tanıştıralım. Asist Ajans ayrıcalıklarıyla unutulmaz çekim anıları biriktirmeye hazır olun. İstanbul, Mardin, Kayseri, Kapadokya, Cezayir, Isparta ve doğal güzellikleriyle büyülü yerlerde sizinle olmak için heyecanlıyız.

Asist Ajans İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında tarzı ile dikkatleri üzerine topluyor. Siz de sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz çalışmaları inceleyerek capcanlı renkleri olan değerli çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz. Albümünüzde, harika kareler ve düğün arşivinizde eşsiz hikayeniz yer almak üzere. Fotoğraf ve kamera çekimlerinin her biriyle kusursuz güzelliğinizi ve aşkınızı belgelemek konusunda en iyiler arasında yer aldığımızı da artık biliyorsunuz. Hâlâ neyi bekliyorsunuz?

Gelin, Asist Ajans iletişim formunu doldurarak ekibimizle tanışın. İstanbul dış mekan düğün çekimleri ve çok daha fazlası için biz hazırız!

İletişim

  • Adres::

    Akat, 34335 Beşiktaş/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.