Arzu Cam Photography

E-posta Gönder

 • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Arzu Cam Photography Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500 TL'den az

Arzu Cam Photography Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Arzu Cam Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Arzu Cam Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Arzu Cam Photography Hakkında

Yaşadığımız tüm anlardan bize geriye kalan somut tek şey fotoğraflardır. Özellikle telafisi olmayan günlerde fotoğraflar çok daha önemli bir hale geliyor. Ben de yıllar sonra bile ilk günkü gibi hatırlayacağınız fotoğraflar çekerek memnuniyetinizi en iyi şekilde sağlamaya çalışıyorum.

Fotoğrafçılık hikayemin oldukça farklı olduğunu söyleyebilirim. 2007 yılında bir fotoğrafçının camında gördüğüm “Yetiştirilmek üzere eleman aranıyor.” Yazısını görüp içeriye girdim ve cesaretimi toplayıp “Beni arıyormuşsunuz, ben geldim!” dedim. O günden beri fotoğrafçılık hayatımın bir parçası oldu. Deklanşöre büyük bir aşkla basıyor, her çiftin mutluluğuna imzamı hevesle atıyorum.

İstanbul’da freelance olarak gerçekleştirdiğim fotoğrafçılık hizmetinde en çok dikkat ettiğim konu; çiftimin istek ve beklentilerine uygun çekimler gerçekleştirmek! Bunun için de ilk görüşmede zevklerini, beğenilerini ve nasıl fotoğraflara sahip olmak istediklerini öğreniyorum. Talepleri doğrultusunda önerilerde bulunuyorum. İstanbul düğün fotoğraf mekanlarının en çok tercih edilenlerini sunuyorum. Hayal ettikleri ya da çok istedikleri bir yer olursa, listemin başına orayı ekliyorum. Bu süreci tamamladıktan sonra birlikte bir çekim tarihi belirliyoruz. Ben de o süre boyunca detaylı bir planlama yapıyor, hazırlıklarımı eksiksiz bir şekilde tamamlıyorum.

Tarihler çekim gününü gösterdiğinde belirlediğimiz yerde buluşuyoruz. Gerekli konseptleri kuruyor, istediğiniz ortamı kısa sürede yaratıyorum. Dış mekân çekimlerinde pek çok etken bulunuyor. Öncelikle hava şartlarının uygun olması gerekiyor. Güneşin tam tepede olduğu anlarda çekim yapmaktan kaçınıyoruz. Güneş ışınlarının dik gelmesi, fotoğrafların kalitesini bozabiliyor.

Keyifle gerçekleştirdiğimiz çekimler sonunda mutlu fotoğraf karelerine sahip olmak için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurmak ya da üst kısımdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Bugüne kadar sayısız çiftin bu anlarını ölümsüzleştirdim. Neden bir sonraki çift, siz olmayasınız?

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.