• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Artedia Media Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Artedia Media Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Artedia Media Sıkça Sorulan Sorular

Artedia Media düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Artedia Media düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Artedia Media hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Artedia Media markamızla, çiftlerimizin şehir dışı ve hatta yurt dışı çekim taleplerine karşılık verebiliyoruz. Tecrübeli ekibimiz, en gelişmiş teknoloji ekipmanlarıyla size her yerde yüksek kalitede hizmet veriyor. Modern ve dayanıklı seçeneklerden oluşan albüm ve baskılarımız da çok beğeniliyor. Yüksek çözünürlükte görsellerimizi dilerseniz dijital ortamda orijinal kopya olarak size teslim edebiliyoruz."

Artedia Media ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Artedia Media ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Artedia Media şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Artedia Media şehir dışında hizmet veriyor.

Artedia Media düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Artedia Media düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Artedia Media hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Artedia Media aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi, trashday, stüdyo / plato çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Artedia Media Hakkında

Gözlerinizin ışıl ışıl parladığı düğün gününüzde , en doğal halinizi ve içten gülümsemenizi fotoğraf karelerine yansıtmak için çalışıyoruz. Şişli’de yer alan Artedia Media, İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yalın yaklaşımı, bohem ve natürel çekimlerdeki başarısıyla öne çıkıyor. Pek çok çiftin evinde sonsuza kadar saklamak isteyeceği albümler oluşturarak size unutulmaz izler bırakıyoruz.

Deneyim

Kurucumuz Özdemir Eray Dırmıkcı, sektörde uzun zamandır çalışan profesyonel bir düğün fotoğrafçısı, sürekli gelişime ve yeniliklere açık Eray Bey, kendi gibi işinde uzman ve profesyonel bir ekiple beraber Artedia Media markasını geleceğe güvenle taşıyor. Düğün fotoğrafçılığı yanında, diğer özel gün çekimleri ve ürün çekimleri gibi sektörel projeleri de başarıyla yönetiyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Düğün çekimlerimizden önce siz gelin ve damadımızı dinliyoruz. Sizin arzu ve taleplerini her şeyin üzerinde tutuyoruz. Dilerseniz düğün gününüzde, öncesinde veya sonrasında çekim yapabiliyoruz. Düğün hikayesi, düğün klibi veya düğün belgeseliyle anlarınızı ölümsüz kılabiliriz. Davetiyemiz farklı olsun diyen çiftlerimizle Save The Date veya çılgın bir Trash Day çekimi yapabiliriz. Yaratıcı konsept çekimler veya katalog çekimlerinizi de bize emanet edebilirsiniz.

Çekimlerimizi son trendler doğrultusunda yoğunlukla dış mekanlarda gerçekleştiriyoruz. Sizi var olduğunu dahi bilmediğimiz İstanbul düğün fotoğraf mekanları konusunda bilgilendirip, muhteşem karelere imza atabiliriz. Sahil ve deniz kenarları, uçsuz bucaksız kumsallar favorilerimizden. Yeşilin her tonunu barındıran orman alanları, kır bahçeleri de en çok tercih ettiğimiz yerlerden bazıları. Ayrıca tarihi ve turistik mekanlar da çekimlerimiz için severek kullanıyoruz.

Ek Hizmetler

Artedia Media markamızla, çiftlerimizin şehir dışı ve hatta yurt dışı çekim taleplerine karşılık verebiliyoruz. Tecrübeli ekibimiz, en gelişmiş teknoloji ekipmanlarıyla size her yerde yüksek kalitede hizmet veriyor. Modern ve dayanıklı seçeneklerden oluşan albüm ve baskılarımız da çok beğeniliyor. Yüksek çözünürlükte görsellerimizi dilerseniz dijital ortamda orijinal kopya olarak size teslim edebiliyoruz.

Seçkin tarzı, samimi ve profesyonel ekibiyle öne çıkan İstanbul Artedia Media olarak, her çekim gününe aynı heyecanla başlıyoruz. Size İstanbul Avrupa Yakası düğün fotoğrafçısı arayışınızda, hem kaliteli hizmet hem de ayrıcalıklı keyifli bir çekim günü vadediyoruz. Siz de bizimle tanışmak isterseniz sayfadaki numaralardan arayabilir veya formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifinizi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Merkez, Sıracevizler Cd. Akın apt D:No:53/4, 34245 Şişli/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Artedia Media Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.