Art Studio Wedding

0216 706 06 61

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Zekeriya Melih Pekol
  Firma Yetkilisi

  Anda Kalın, Anı Dondurun!

  Doğadan ilham alarak oluşturduğumuz...
  devamı 

Art Studio Wedding Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500 TL'den az

Art Studio Wedding Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Art Studio Wedding Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Art Studio Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Stüdyo / Plato çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü

Art Studio Wedding Hakkında

Art Studio Wedding, İstanbul’da hizmet veren samimi ve yetenekli bir ekip. Çekimlerimizi çiftlerin isteklerine göre düzenliyor ve doğru yönlendirmelerle harika sonuçlara ulaşıyoruz. En mutlu ve romantik anlarınızı kayıt altına alan eğlenceli ekibimiz kaliteli baskılarla da fotoğraflarınızı sonsuza dek saklamanıza yardımcı oluyor. Ümraniye düğün fotoğrafçıları aranıyor diyorsanız, ekibimizi incelemeye devam edebilirsiniz.

Deneyim

Ekibimiz toplamda 3 kişiden oluşuyor ve hepimiz alanında tecrübeli kişileriz. Art Studio Wedding ekibinin lideri Zekeriya Melih Pekol 4 yıldır fotoğrafçı olarak hizmet veriyor. 2 yılı aşkın bir süredir var olan firmamızda iş ortağımla birlikte bu süreç boyunca ürün fotoğrafçılığı ve moda çekimleri ve bebek fotoğraf çekimleri yaptık. Farklı çekimlerdeki ihtiyaçlarınızı ortağım Öznur Hanım’ı tercih ederek çözümleyebilirsiniz. Öznur Hanım özellikle bebek fotoğrafçılığı üzerinde kendisini geliştirmeye devam ediyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

-İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında doğal ve minimalist tarzda çekimler gerçekleştiriyoruz. Çiftlerin ruhuna dokunan, mutluluklarını ve aşklarını belgeleyecek nitelikte fotoğraf ve video içerikleri üretmekteyiz.
-Evlilik tarihinizi belirledikten sonra randevunuzu oluşturmanızı tavsiye ederiz. Randevunuzu oluştururken kararınızı stüdyo ve plato çekimlerinden yana da kullanabilirsiniz.
-Video çekimleri, düğün hikayesi, Save the Date ve Instagram reels çekimlerinde özellikle bu ekipmanları da kullanabiliyorlar.

Ekipman

-Son model dijital Fotoğraf makinelerimizi kullanarak kaliteli görüntüler elde ediyoruz.
-Baskılarda uzun süreli solma ve sararma yapmadan kaliteyi yansıtacak teknikler ve makineler tercih ediyoruz.

Baskı Hizmetleri
Baskılarımız için 3 farklı paket düzenledik;
--Ekonomik Paket: 25 fotoğraf düzenlemesi, 10 sayfa 30x50 panoramik albüm, 50x70 poster ve tüm fotoğrafların dijital teslimi.
Deluxe Paket: 30 fotoğraf düzenlemesi, 10 sayfa 30x60 panoramik albüm, 2 adet aile albümü, 50x70 poster ve tüm fotoğrafların dijital teslimi.
-Queen Paket: 35 fotoğraf düzenlemesi, 10 sayfa 30x76 panoramik albüm, 2 adet aile albümü, 50x70 poster, 40x30 kanvas tablo ve tüm fotoğrafların dijital teslimi.

Ek Hizmetler
-Art Studio Wedding şehir dışı hizmeti de veriyor. Çiftlerin istediği mekanlarda, diledikleri konsepte ve zevklerine göre yönlendirmeler yapıyoruz.
-Drone ve gimbal eşliğinde çekimler yapılabiliyor ve etkileyici görsellere ulaşıyoruz!

Art Studio Wedding ücretleri erken anlaşmalarda daha da avantajlı hale geliyor. Aynı zamanda farklı ekipmanlarla trend çekimler konusunda da size yardımcı oluyoruz. Ekibimizle çalışarak hayalini kurduğunuz fotoğraf karelerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Siz de düğün çekimlerinizde bizimle çalışmak isterseniz yanda yer alan ücretsiz formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Art Studio Wedding ekibiyle “an'da kalın!''

İletişim

 • Telefon: 0216 706 06 61
 • Adres:

  Atakent mh. Mithatpaşa Cd. 147/9 Ümraniye İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Art Studio Wedding Yol Haritası

Art Studio Wedding Yorumları (3)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

B&E

Buket & Emir

Düğün Tarihi: 24.05.2022


Video harika olmuş😍😍 İyi ki sizlerle çalışmışız🙏🙏 Fotoğraflara zaten yorum bile yapmıyorum muhteşemler😇😇

S&C

Sare & Cahid

Düğün Tarihi: 13.05.2022


Albümümüz ulaştı 😇 Çook güzel olmuş emeğinize sağlık🙏🏻🙏🏻Bayıldık🥰 Herşey için çok teşekkür ederiz🙏🏻🙏🏻

S&U

Sümeyra & Umut

Düğün Tarihi: 21.08.2021


Düğün günü hep yanımızdalardı, iyi ki de yanımızda olmuşlar🙏 Çekime giderken lastiğimiz patladı, inanamazsınız lastik tamir kitleri varmış 5 dakikada yapıp devam ettik😍😍 Bebek fotoğrafları da çekiyorlar, sanırım aile fotoğrafçımız oldular🥰🥰❤❤😇😇

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.