• Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Arni Foto Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Arni Foto Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Arni Foto Sıkça Sorulan Sorular

Arni Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Arni Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Arni Foto ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Arni Foto ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Arni Foto şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Arni Foto şehir dışında hizmet veriyor.

Arni Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Arni Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Arni Foto hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Arni Foto aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, konsept çekim, trashday, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Arni Foto Hakkında

Merhaba ben, Sait Şenvardar. 25 yıldır profesyonel olarak, stüdyo ve düğün fotoğrafçılığı yapıyorum. En mükemmel mesleklerden birine sahip olduğumu düşünüyorum. İnsanların güzel hislerini paylaşmak ve sonsuz mutluluklarını görmek bana çok büyük keyif veriyor. Size ömür boyu kalıcı hatıralar sunmayı çok seviyorum. Bu hatıraların en kaliteli makinelerle çekilmesini ve en iyi baskı makineleriyle siz değerli çiftlerimize teslim edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Şimdilerde ise, şahane bir ekiple birlikte işlerimizi yürütmeye devam ediyoruz.

Düğününüzden geriye muhteşem fotoğraflar kalmasını ve o günü en güzel şekilde hatırlamayı istiyorsanız, işine aşık bir fotoğrafçı ile anlaşmalısınız. Her fotoğraf bir sanat eseridir ve bu sanat eserini en özel haliyle size sunmak için, Arni Foto Zeytinburnu olarak, durmaksızın çalışıyoruz. Özel gün fotoğrafçılığının önemini çok iyi biliyoruz ve siz değerli çiftlerimizin heyecanını paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Fotoğraflarınızı çekmeden önce; sizinle sohbet ederek, hayalinizdeki çekim türünü öğreniyoruz. Planlarımızı bu çerçevede oluşturuyoruz. Ardından, stüdyo ya da dış çekim türlerinden hangisini isterseniz onu seçiyorsunuz, biz de hayallerini inşa etmeye başlıyoruz. Stüdyo çekimini tercih ederseniz, yılların getirdiğin tecrübeyle birlikte, hangi arka planı kullanacağımızı veya hangi pozun daha iyi görüneceğini çok iyi biliyoruz. Aslından fotoğraflarda poz verdirmeyi çok sevmiyoruz. Doğal akış içerisinde gerçekleşen fotoğrafların çok daha güzel olduğuna inanıyoruz.

Dış çekimde ise, İstanbul’un en güzel köşelerini seçiyoruz ve mekana birlikte karar veriyoruz. Dilerseniz açık alanda dilerseniz de tarihi bir kapalı mekanda çekimlerinizi yapıyoruz. Sadeliğiniz ve natürelliğinizle, bizim profesyonel gözlerimiz birleşince ortaya muhteşem karelerin çıktığını da belirtmek isteriz. İstanbul dışında Türkiye’nin dört bir yanında da siz değerli çiftlerimizin yanında olabiliriz. Yeter ki siz isteyin!

Zeytinburnu düğün fotoğrafçısı olarak; bize ulaşmak isterseniz, sayfanın hemen yanındaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

  • Adres:

    No:, Gökalp Mahallesi, Prof. Muammer Aksoy Cd. No:81, 34020 Zeytinburnu/İstanbul, Türkiye

  • Haritadaki Konumu

    Arni Foto Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.