Ali Zorlu Photography

E-posta Gönder

  • Avcılar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Ali Zorlu Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Ali Zorlu Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Ali Zorlu Photography Sık Sorulan Sorular

Ali Zorlu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ali Zorlu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Ali Zorlu Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Ali Zorlu Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi, trashday".


Ali Zorlu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Ali Zorlu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Ali Zorlu Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ali Zorlu Photography şehir dışında hizmet veriyor.


Ali Zorlu Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ali Zorlu Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Ali Zorlu Photography Hakkında

Ali Zorlu Video & Photography ailesi olarak 10 yılı aşkın süredir sektörde yer alıyoruz. İşimizi öylesine iyi yapıyoruz ki İstanbul’da ismimizi düğün fotoğrafçıları arasına yazdırıyor, kaliteli hizmet için kendimizi yenilemeye devam ediyoruz. Tekrarı olmayan anlarınıza, en kıymetli başlangıçlarınız ve mutlu anlarınıza sizin kadar önem veriyoruz. Bu yüzden teknoloji ve sektörel yenilikleri de yakından takip ediyoruz. En iyi teknik alt yapıyı, son teknoloji ekipmanları ve dış çekimleriniz için drone kullanıyoruz. Bu arada fotoğraf ve video çekimlerinizde her açıdan mutluluğunuzu kaydetmek için kadrajımıza aşkı sığdırıyoruz. Bu da bizi, çift kamera çekimler gerçekleştirmeye yöneltiyor! Kalabalık ekibimizle çekim türüne ve yapılacak çalışmalara göre evlilik süreciniz boyunca yanınızda oluyoruz.

Moda ve tanıtım çekimleri de tasarlayan ekibimizle her çekim türü için farklı konsept çalışmaları yapıyoruz. Save the date, trash day, düğün hikayesi, belgesel ve klip çekimleri için farklı yerler ve konseptler seçmemiz albümlerinizde çeşitliliğe sebep oluyor. Düşünsenize, her anınızı benzersiz kılan çalışmalar sayesinde unutulmaz anılarınızı belgeliyor ve kendinizi moda kataloglarında hissedeceğiniz albümlerinizi büyük bir özenle hazırlıyoruz. İstanbul dış çekim fotoğrafçıları gibi biz de şehrin en güzel yerlerinde çekimler tasarlıyoruz. Ancak dikkat ettiğimiz bir başka konu var. Kendinizi rahat hissettiğiniz, tarzınıza ve konseptinize uygun mekanı bulmak! Üstelik bunun için son derece hassas davranıyor ve çekimlerden önce detayları konuştuğumuz bir görüşme düzenliyoruz.

İstanbul dış çekim fotoğraflarınız için doğanın içinde özgürce poz vermeye ve eğlenmeye hazır mısınız? Biz hazırız! Düğün ve hazırlık süreçlerinin tamamında yanınızda olmak, evlilik seremoninizi her açıdan kayıt altına almak için ise, çok heyecanlıyız. Sizin hikayenizi anlatmak bizim en büyük mutluluğumuz olacak. Ailemize şimdiden hoş geldiniz!

Acele edin, hâlâ neyi bekliyorsunuz? Ali Zorlu Photography iletişim formu bu sayfanın üst kısmında yer alıyor. İstanbul düğün fotoğrafçısı olarak bizi tercih ediyorsanız, fiyat tekliflerini de form aracılığıyla öğrenebileceğinizi unutmayın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.