Ali Yemisen Photography & Film

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Ali Yemisen Photography & Film Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ali Yemisen Photography & Film Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Ali Yemisen Photography & Film Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Ali Yemisen Photography & Film Hakkında

Düğün gününüze dair en güzel hatıralarınızı ömrünüzün sonuna kadar saklayacağınız bir fotoğraf albümüyle ölümsüzleştirmek istiyorsanız İstanbul düğün fotoğrafçısı Ali Yemisen Photography & Film ekibimizin çalışmalarına mutlaka göz atmalısınız.

Yıllardır fotoğrafçılık sektöründe oldukça başarılı bir şekilde varlığımızı sürdürüyoruz. Edinmiş olduğumuz tecrübeler doğrultusunda %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunmaya gayret ederek en güzel hatıralarınızı unutulmaz kılıyoruz.

Her çiftin farklı bir hikayesi olduğunun farkındayız. Amacımızın size özgün bir içerik ve konsept oluşturarak içerisinde aşkınıza ait detayların bulunduğu benzersiz kareler elde etmek olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Düğün öncesi sizinle tanışarak hayalini kurduğunuz fotoğraf albümü hakkında detaylı bilgiler ediniyoruz. Sizden önce yapmış olduğumuz çalışmalara dair içerikler göstererek aklınızda hizmetlerimize dair bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Fotoğraf çekiminizi tarihi bir alanda, stüdyo ortamında, yemyeşil bir doğada veya birlikteliğinizin başladığı bir kafede yapma imkanı sunuyoruz. Çekim günü geldiğinde ise stresten uzak eğlenceli saatler geçirmeniz için ekibimizle birlikte elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Sizden sadece bol bol gülümsemenizi, içinizden geldiği gibi rahat davranmanızı ve sevgiyle objektifimize gülümsemenizi istiyoruz. Poz, duruş, bakış ve gülüş gibi konularda size gereken yönlendirmeleri yapıyoruz. Çekim esnasında zaman zaman elde ettiğimiz görüntüleri göstererek ortaya çıkacak albüm hakkında aklınızda bir fikir oluşmasını istiyoruz. Çekim bittiğinde ise bilgisayar programıyla ışık oyunları ve efektlerle düzenlemeler yapıyoruz. Fotoğraflarınıza dair tüm işlemler bittiğinde ise orijinal kopyalarıyla birlikte size teslim ediyoruz.

Siz de Kağıthane fotoğrafçısı Ali Yemisen Photography & Film’in şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın. Sizinle tanışmak ve mutluluğunuzu objektifimizle taçlandırmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.