Akyol Fotoğrafçılık - Evlilik Stüdyosu

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Akyol Fotoğrafçılık - Evlilik Stüdyosu Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500 TL'den az

Akyol Fotoğrafçılık - Evlilik Stüdyosu Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Akyol Fotoğrafçılık - Evlilik Stüdyosu Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Akyol Fotoğrafçılık - Evlilik Stüdyosu Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün hikayesi / Klibi, Konsept çekim, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  İstediğiniz her türlü mekânda çekim yapabiliriz.

Akyol Fotoğrafçılık - Evlilik Stüdyosu Hakkında

1972 yılında Hüseyin Akyol tarafından kurulan firmamız uzun yıllardır düğün fotoğrafçılığı alanında hizmet veriyor. Şimdi sizi düğünlerini kayıt altına alıp, mutlu anlarını ölümsüz kıldığımız çiftlerden biri olmaya davet ediyoruz!

Güler yüzlü ve profesyonel ekibimizin yaratıcılık katkıları sayesinde düğününüz öncesinde, sırasında ve sonrasında yaşayacağınız en mutlu ve duygusal anları müthiş karelere dönüştürüyoruz. Akyol Fotoğrafçılık Üsküdar’da uzun yıllardan beri hizmet verdiğimiz konumumuzda yerimizde saymak yerine hep yenilikleri takip ettik! Düğün fotoğrafçılığı sektöründe teknolojiye en çok yatırımı yapan firmalardan biri olarak en gelişmiş ekipmanlarımız sayesinde mutluluğunuzu sonsuzlaştırıyoruz.

Pek çok eğlence alanı, nikah daireleri ve oteller gibi kapalı ve açık alanı bulunan mekânlarda çekim yaptık. Gelişmiş teknolojiye sahip ekipmanlarımız bu konuda bize oldukça yardımcı oluyor. Günümüzde ise çiftler genellikle dış mekân çekimlerini ve güzel tarihi alanlar ve manzaralar önünde poz vermeyi tercih ediyor. Peki hangi türlerde çekimler yapıyoruz biraz da bunlardan bahsedelim!

Düğününüz öncesinde, düğün sırasında ve sonrasında yaşanan her türlü eğlenceli ve duygusal anları barındıran düğününüzün en doğal halini gösteren düğün hikayesi çekimleri yapıyoruz. Aynı zamanda düğün tarihinizi sevdiklerinize ilân etmek için gönderebileceğiniz fotoğraflarınızı save the date türünde çekiyoruz. Sahip olduğumuz gelişmiş teknoloji sayesinde jimmy jip çekimleri yaparak düğününüzü en güzel açılardan görme fırsatına da sahipsiniz. Arka fonda en sevdiğiniz şarkıyla beraber düğün gününüzdeki tatlı telaşı anlatan kısa film olan düğün klipleri de çekebiliyoruz. Son olarak düğün sonrasında seçtiğiniz bir mekânda eğlenceli kareler ortaya çıkaracağımız trash day türünde de çekim yapıyoruz.

Hayatınızın en mutlu gününü ölümsüzleştirmek için bizi tercih ediyorsanız sayfada bulunan iletişim formunu doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayarak Akyol fotoğrafçılık fiyatlarını alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Gündoğumu Cad. No: 21/2 Üsküdar/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Akyol Fotoğrafçılık - Evlilik Stüdyosu Yol Haritası

Akyol Fotoğrafçılık - Evlilik Stüdyosu Yorumları (7)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Gamze & Tolga

Düğün Tarihi: 07.07.2017


Sevgili akyol ailesi ile tanışmam tamamen tesadüfen oldu. Kadriye hanım ile ofiste yaptığımız görüşme neticesinde düğün fotoğraf çekimimizi kendileriyle yapmaya karar verdik. Başta çok tedirgindim taaakiiiii o büyük gün gelp çatana dek. Nikahımıza daha vardı fakat
eşim ve ben yıllık izindeyken...
devamı 

Aysu & Yiğit

Düğün Tarihi: 23.03.2019


23.03.2019 tarihindeki düğünümüzde Akyol Fotoğrafçılık ile çalıştık.

Başta Arzu Hanım olmak üzere bize bu süreçte samimiyeti , iyi hizmeti ve yol arkadaşlıkları için teşekkür ediyorum.

Düğün kamera Kadir Bey, Fotoğraf Olcay Bey ve Eyüp Bey, Klip çekimi Nihat Bey .. Eğer bu ekibe...
devamı 

Seda

Düğün Tarihi: 31.10.2015


Gelin ve damat adaylarının en stresli günü biliyorsunuz düğün günleri ama biz fotoğrafçımız konusunda bu stresli anları rahatlıkla atlatabildik. Çekimler çok eğlenceliydi. Stüdyo çekimleride var açık hava çekimleride var bu hava durumuna göre değişiyor tabi.

Hasan

Düğün Tarihi: 26.09.2015


Fotoğrafçımızdan çok memnun kaldık. Profesyonel çalışan bir firma. İlgi ve alaka konularında da çok başarılılar biz çok iyi hissettik, fotoğraflarıda güzel genel olarakta memnun kaldık.

Kubra

Düğün Tarihi: 12.09.2015


Fotoğraflarımızı zamanında teslim ettiler. Ben dış çekim yerine stüdyo çekimi istiyordum burada da stüdyo çekiminde çoğu firmanın yaptığı gibi photoshop yerine gerçek şeyler kullanılmıştı her şey orjinaldi yani. Bu yüzden tercih ettik bu firmayı.

Rabiya

Düğün Tarihi: 29.08.2015


Tuttuğumuz mekan bu fotoğrafçıyla çalışıyordu ve içerideki çekimler çok kaliteliydi. Basımları çok iyiydi çok memnun kaldık.

Duygu & Cem

Düğün Tarihi: 29.08.2015


Sözbir Hotel'in anlaşmalı olduğu fotoğrafçıyla biz dış çekim için anlaştık çok başarılılardı. İşlerini çok profesyonel yapıyorlar. Dış çekimi 2 mekanda yaptık. Düğün günü de manzara karşısında yapıldı onunla beraber 3 mekan oldu. Sözbir Hotel'de çekilen fotoğraflarda en azından dış çekim gibi oldu.... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.