Ajansmus Wedding

E-posta Gönder

  • Eyüp, İstanbul.

Ekiple Tanışın


Ajansmus Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Ajansmus Wedding Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Ajansmus Wedding Sık Sorulan Sorular

Ajansmus Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ajansmus Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Ajansmus Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Ajansmus Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, trashday, düğün hikayesi / klibi".


Ajansmus Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Ajansmus Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Ajansmus Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ajansmus Wedding şehir dışında hizmet veriyor.


Ajansmus Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ajansmus Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Ajansmus Wedding Hakkında

Büyük bir heves, çalışma azmi ve vizyonla kurduğumuz firmamız Ajansmus Eyüp’teki ofisi ile uzun yıllardır müşterilerini karşılıyor. Her biri alanında uzman ve birbirinden yetenekli bir ekiple çok yönlü bir iş yapıyoruz. Geniş hizmet yelpazemizde fotoğrafçılık, yazılım, video ve klip, web tasarım ve grafik tasarım gibi öğeler bulunuyor. Ancak en sevdiklerimizden biri de özel gün fotoğrafçılığı. Ajansmus Wedding adı altında yer yıl sayısız çiftimiz için İstanbul düğün fotoğrafçısı arayışlarına cevap veriyoruz.

Düğün günü fotoğraf ve video çekimlerinden save the date ve trash day’e, düğün hikayelerinden düğün kliplerine kadar bir çiftin isteyebileceği her işi başarıyla yerine getiriyoruz.

Fotoğraf çekimlerimizi çiftlerimizin istediği türde dış mekanlarda veya anlaşmalı olduğumuz fotoğraf platolarında yapıyoruz. İstanbul ve çevresi başta olmak üzere talep olduğu müddetçe pek çok yere gidebiliyoruz. Doğal veya tarihi güzelliğe sahip arka planlar kullandığımızda çiftlerimizin güzelliklerini daha iyi ortaya çıkarabiliyoruz. Bu sebeple estetik açıdan göze güzel gelen hemen her yerde çekim yapabiliyoruz. Eğer çiftlerimizin özel bir istekleri yoksa seçim yapabilmeleri için daha önceki çalışmalarımızdan örnekler gösteriyoruz. Platoyu tercih eden çiftlerimiz için de bilgi verelim, eğer albümünüzde çok farklı mekanlar ve temalar olsun isterseniz plato sizin için en doğru karar olacaktır.

Eğer okuduklarınız ve yukarıda gördüğünüz fotoğraflarımız sizi cezbediyorsa o halde daha detaylı bilgi almak için yüz yüze de görüşmek isteriz. Eğer en müsait olduğunuz zamana randevu alırsanız ofisimizi ziyaret edebilir ve daha önceki çalışmalarımıza göz atıp albüm modellerimizi de görebilirsiniz. Bizimle çalışmak isterseniz de beklentilerinizi ve isteklerinizi iletirsiniz, akabinde konseptinizi kararlaştırırız. İstanbul düğün fotoğraf çekim yerlerine dair birbirinden güzel seçeneklere ve her bütçeye uygun paketlere bizimle sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sayfanın yan tarafındaki formu doldurarak tek tıkla bize kolayca ulaşmak.

İletişim

  • Adres:

    Güzeltepe mah.Sevhan sok.No:27/29.Alibeyköy-Eyüp stanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.