Ajans Wedding

0212 963 04 49

E-posta Gönder

  • Kadıköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

  • Satış Pazarlama Sorumlusu

Ajans Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000 TL'den fazla

Ajans Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Ajans Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ajans Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000 TL'den fazla aralığındadır.

Ajans Wedding Hakkında

Önde gelen İstanbul düğün fotoğrafçılarından biri olarak 15 yılı aşkın bir süredir gelin ve damatların mutlu günlerinde yanındayız. Tecrübeli ve işinin ehli ekibimizle düğün ve diğer tüm özel gün kutlamalarınızda “an”ları kaçırmıyor, en iyi fotoğraf makineleri ve yaratıcı bir bakış açısıyla yakalayarak ölümsüzleştiriyoruz. Konsept düğün fotoğrafçılığının yanı sıra sinematografi alanındaki profesyonel çalışmalarımız Ajans Wedding adını ön plana çıkarıyor.

Deneyim

Ajans Wedding’i tercih eden her çiftin ne kadar özel olduğunu bilen bir ekibimiz var. Bu mutlu ve heyecanlı süreçte yanınızda olmaktan büyük keyif alırken, size her zaman benzersiz deneyimler sunmayı hedefliyoruz. Aşkla fotoğraf çekmenin yanı sıra en değerli anlarınızın en güzel halini yakalayarak mutluluğunuzun birer canlı şahidi olmanın tadını çıkarıyoruz. Memnuniyetinizi ön planda tutarken, her daim kaliteli işlere imza atıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

İstanbul düğün fotoğraf çekimi hizmetimizi çiftlerin farklı zevklerine hitap edebilecek farklı kurgularla verebiliriz. Kalitemizden ödün vermeden izlemeye doyamayacağınız düğün klipleri hazırlayabiliriz. Kısa film tadında sunduğumuz videolarımız genellikle bir dakikalık teaser/reels veya 4-5 dakikalık filmler halinde oluyor. Ayrıca Save the Date ve Trash Day gibi çekimlerimiz de çiftlerimizin çokça tercih ettiği ve eğlendiği konsept çalışmalarımız arasında.

Düğün çekimlerimizi İstanbul’un her yerinde gerçekleştirebiliriz. Şehir dışı veya yurt dışından gelen taleplerinizi de karşılıyor ve mutlu günlerinizde yanınızda oluyoruz. Avrupa ve Anadolu Yakası’nın en güzel mekanlarında veya Şile gibi özel noktalarında dış mekan çekimleri gerçekleştirmeyi seviyoruz. Düğün albümünüzde dış çekim istemiyorsanız, birbirinden özel platolarda çalışabilir ve muhteşem fotoğraf kareleri yaratabiliriz.

Baskı Hizmetleri

Günün sonunda fotoğrafların düğününüzden geriye kalacak en değerli anılar olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle size en kaliteli ve zengin baskı hizmetlerini sunuyoruz. Düğün davetinizin yanı sıra nikah, söz, nişan ya da diğer tüm özel kutlamalarınızda ve düğün öncesi hazırlıklarınızda bakmaya doyamayacağınız hatıralarınızı birlikte yaratabiliriz. Düğün albümleri alternatiflerimizi değerlendirebilir, farklı baskı hizmetleri almak istiyorsanız poster içerikli paketlerimizden alabilirsiniz.

Düğün paketlerimizin neredeyse tamamında albüm seçeneği olduğunun altını çizelim. Panoramik, aile ve hikaye albümleriyle birlikte farklı boyutlardaki albüm alternatiflerimizi değerlendirebilirsiniz. Çekimlerden hemen sonra fotoğraflarınızı size dijital ortamdan teslim etmiş oluyoruz. Böylece siz de Ajans Wedding kalitesiyle çekilmiş o büyüleyici fotoğraflar arasından basılmasını istediklerinizi seçebiliyorsunuz. Ajans Wedding çatısı altında özenli bir hizmet vererek mutluluklarınızı daha da değerli kılıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.