• Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Ages Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Ages Wedding Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Ages Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Ages Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ages Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Ages Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ages Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Ages Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ages Wedding şehir dışında hizmet veriyor.

Ages Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Ages Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Ages Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Ages Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, trashday, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Ages Wedding Hakkında

Gösterişten uzak ve doğal çekimlerle fark yaratan büyük bir düğün arşivine sahip olmak ister misiniz? Kim istemez ki? Üstelik her çekimi birbirinde farklı ve heyecan verici şekilde tasarlıyoruz. Bu sayede siz, Ages Wedding ailesi ile bohem tarzın en özel örnekleri için benzersiz çekimlerin başrolünde oluyorsunuz. Biz de İstanbul dış çekim fotoğrafçıları arasında yer alan uzman ekibimizle Türkiye’nin her yerinde çiftlerimizin mutluluğuna ortak olmanın ayrıcalığını yaşıyoruz.

Gelin, hiç vakit kaybetmeden hazırlıklara da başlayalım! Öncelikle, bir konsept veya senaryo seçmek isteyebilirsiniz. Standardın dışında çekimler için özel olarak tasarlanan senaryolar düğün hikayenizi farklı kılacaktır. Bir de ardı ardına çektiğimiz karelerle albümleriniz renklenecek ve çekimler kelimenin tam anlamıyla size özel olabilecek. Her tarz konsept ve çekim türünü tercih edebileceğiniz keyifli bir süreç yaşamayı hedefliyoruz. Çünkü fotoğrafçılık sanatının modasını yakından takip ediyor ve özel dış mekan çekim türlerinin tümü için teknolojik gelişmelerden yararlanarak özel ekipmanları da kullanıyoruz.

Hikayenize etki eden aksesuar seçimi de son derece önemli. Gelin el çiçeği, şapkalar, renkli aksesuarlar, ev arkadaşınız olacak hayvan dostlarımız ve değer verdiğiniz arkadaşlarınız çekimleri daha da özel kılan şeylerden bazıları… Son karar mekan seçimi! Rahat edebileceğiniz, şehir içi ve şehir dışı her yerde yanınızda olabiliriz. Tarihi mekanlar, doğanın içerinde yüksek bir tepe, orman, koru, deniz kenarı ve düğün mekanınız harika olur. Şimdi geriye yalnızca içten kahkahalarınızı işitmek kalıyor. Her karede, sinematik düğün hikayesi ve kliplerde Ages Wedding kalitesini görmeye hazır olun. Fotoğraflarınızı; eskimeyecek, canlı renkli ve yüksek çözünürlüklü, videolarınızı ise; HD kalite ve montajı kusursuz sinematik çalışmalar olarak teslim ediyoruz. Albümlerinizi de görmeden heyecanlanmayın deriz!

İstanbul düğün fotoğrafçısı tavsiyelerinden biri olan Ages Wedding iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Haydi, formu doldurun en özel çekimleri sizin için tasarlayalım.

İletişim

  • Adres::

    İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.