Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

A.H.K. Photography

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

A.H.K. Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

A.H.K. Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

A.H.K. Photography Sıkça Sorulan Sorular

A.H.K. Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

A.H.K. Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

A.H.K. Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

A.H.K. Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

A.H.K. Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, A.H.K. Photography şehir dışında hizmet veriyor.

A.H.K. Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

A.H.K. Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

A.H.K. Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

A.H.K. Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, trashday, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

A.H.K. Photography Hakkında

Yaratıcılığımız ve farklı bakış açımızla fotoğraflarınızın size özel olmasını amaçlıyoruz. Bendeniz Alperen Hakan Keskin. Uzun yıllar boyunca hayatımın bir bölümünü kaplayan fotoğrafçılıkla uğraşıyorum. Hobi olarak başladığım bu yolda mesleğim ve arkadaşım haline geldi fotoğraf çekmek. Ardından AHK Photography olarak özel gün fotoğrafçılığı yapmaya başladık ve ekibimle birlikte hayatınızın en değerli günlerine şahitlik etmekten mutluluk duyuyoruz.

Fotoğraf çekimlerimiz için öncelikle bir araya geliyor ve isteklerinizi diliyoruz. Ne tarz bir çekim gerçekleştirmek istediğinizi, tarzınızı ve düğün konseptinizi öğrendikten sonra size tavsiyelerde bulunuyoruz. Ardından dış çekim için size mekân önerisinde bulunarak istediğiniz tarih için randevu oluşturarak heyecanlı bekleyişimizi başlatıyoruz. Fotoğraflarınızı kaydedeceğimiz mekân önerilerimizle farklı fotoğraflara sahip olabileceksiniz. Doğal ve bakir ormanlarda, kır bahçesi ve deniz kenarlarında, İstanbul’un muhteşem tarihi mekânlarında eşsiz bir çekim gerçekleştiriyoruz.

Düğün hikâyesi, düğün belgeseli gibi eğlenceli ve romantik anlarınızdan oluşan kısa filmler de oluşturabiliyoruz. İsterseniz düğün tarihinizi farklı bir şekilde duyurabileceğiniz save the date, düğün sonrasında ise trash day çekimi de yapabiliriz. Konsept çekimlerde ise mekânda dekor ve aksesuar kullanarak fotoğraflarınıza renk ve enerji katıyoruz. Fotoğraflarınızı kaydettikten sonra düzenleme ve rötuş işlemlerini kısa sürede tamamlıyor, orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyoruz.

İstanbul düğün fotoğrafçısı olarak hayallerinizi gerçekleştirmek için özenle çalışıyor, hayatınızın en özel günlerini unutamayacağınız anılara dönüştürüyoruz. Düğün Fotoğraflarının yanı sıra nişan, kına gecesi ve bekârlığa veda kutlamalarınız, moda çekimi, bireysel çekim, evlilik teklifi gibi özel günlerinizde de hizmet verebiliyoruz. Tek amacımız memnuniyet ve mutluluğunuz!

A.H.K. Photograhy hizmetleri hakkında detayları öğrenmek ve randevu almak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

  • Adres::

    İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.