4KA Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

4KA Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500 TL'den az

4KA Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

4KA Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

4KA Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Lokasyon

4KA Fotoğrafçılık Hakkında

Profesyonel ekip ve ekipmanlarla İstanbul’da düğün fotoğrafçısı arayışınıza son veriyoruz. Türkiye’nin her yerinde de aşk dolu karelerin altına imza atabiliyor, sizlere buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Biz 4KA Fotoğrafçılık olarak uzun yıllardır hizmet vermediğimiz bu sektörde öncü olan hizmetlerimizle fark yaratıyoruz.

Düğün gününde ya da öncesinde fotoğraf çekimi yapmak isterseniz bize söylemeniz yeterli. Hemen süreci planlamaya başlayabiliriz. Düğün sonrasında da fotoğraf çekim hizmetimiz bulunuyor. Ekibimizle tanışmak için buluştuğunuzda tüm sürece beraber de karar verebiliriz.

Peki, İstanbul düğün fotoğrafçıları arasından neden bizi tercih etmelisiniz?

Süregelen kalıpların dışına çıkarak sizlere sıra dışı ve farklı fotoğraf kareleri vaat ediyoruz. Enerjiyi, aşkı ve mutluluğu farklı poz ve mekânlarda ölümsüzleştiriyoruz. Asla tek bir mekâna bağlı kalmıyor, gün boyu ışığın en güzel olduğu yerlerde, özel mekânlarda fotoğraf kareleri için deklanşöre basıyoruz.

İsteklerini dikkate alıyor, tam da dilediğiniz gibi bir fotoğraf çekimi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Düğün fotoğrafçısıyla çekim öncesinde bir araya gelerek planlamalı yapmalısınız. Böylece düğün günü bir sorun yaşamadan verimli bir fotoğraf çekimi gerçekleştirebilirsiniz. Biz de tam bunu istiyor, keyifli bir sohbet eşliğinde hikayenizi dinliyoruz. Size uygun konsept önerileri belirledikten sonra fotoğraf albümünü seçiyoruz. Farklı renk ve modellerdeki albümlerimizden hangisini tercih etmek isterseniz ekibimize söylüyor, çekim bitiminde kısa bir süre içinde teslim ediyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız günlerimiz dolmadan bizimle iletişime geçin. İstediğiniz günü ayırabilmemiz ve takvimimizde yer verebilmemiz için en az 4 haftan önceden irtibat kurmalısınız. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formuna bilgilerin girişini eksiksiz olarak sağladıktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz. Aileniz ya da dostlarınızla geçirdiğiniz bugünde sıcak ve samimi pozlar, sevdiğiniz kişiyle de aşk dolu fotoğraflara sahip olmak isterseniz bir tık uzağınızda sizi bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.