Hep Çekerim

E-posta Gönder

Hep Çekerim

Hep Çekerim Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hep Çekerim Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Hep Çekerim Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Özellikle gün batımı gören mekânlar tercihim. Fotograf çekimlerinin ikindi üzeri yapılmasını öneriyorum, kesinlikle daha iyi sonuçlar alacak çiftlerimiz. Eğirdir, Gölcük, Gökçay ilk akla gelen mekânlardan. Belirleyici olan yine çiftlerimizin talebi olacaktır.

Hep Çekerim Hakkında

Fotoğraf çekmeyi iş olarak görmüyor çiftler için çekimlerinde titizlikle çalışıyorum. 2011 yılında hobi olarak başladığım fotoğraf çekme mesleğini öncelikle yakın çevremin fotoğraflarını çekmekle başladım. Ardından eğitimler alarak seminerlere katılarak alanımda uzmanlaştım. Isparta fotoğrafçıları arasında yerimi alarak çiftlerle birlikte olarak onların özel günlerine dahil olmak beni mutlu ediyor. Boş zamanlarımda doğa ve manzara fotoğrafçılığı da yapıyorum. Farklı ülkelere giderek farklı kültürleri gözlemliyor ve manzaralarını kareliyorum. Ekibimle birlikte çalışarak size unutamayacağınız bir gün yaşatıyoruz.
Düğün fotoğrafı çekiminde sizinle konuşarak tarzınızı belirliyoruz. İsteklerinizi yerine getirmek için sizi dinliyor farklı alternatifler sunuyoruz. Konsept bir çekim yapmak istiyorsanız tak ve dekorlar alarak fotoğraflarınıza hareketlilik katıyoruz. Düğün tarihini farklı bir şekilde duyurmak isteyen çiftler için sakin sahillere giderek Save the date çekimi gerçekleştiriyoruz. Çektiğimiz fotoğrafın üstüne düğün tarihinizi yazarak sevdiklerinizle paylaşmanız için hazır hale getiriyoruz. Düğünden sonra eğlenceli bir çekim tarzı olan Trashday çekimiyle denize girip çılgınlıklar yaptığınız hallerinizi kareliyoruz. Nişan ve söz çekimleri için konseptler üreterek alışılmışın dışında fotoğraflarınız olması için çalışıyoruz.
Isparta dışında çekim yapmak isteyen çiftler için yakın iller olan Burdur, Antalya, Afyon ve Ankara gibi illere de gidebiliyoruz. Eğirdir Gölü’nde gün batımına karşı fotoğraflarınızı çekiyor, lavanta bahçelerine giderek doğayla aşkınızın tek kare içinde olduğu fotoğraflarınızı çekiyoruz. Siz de doğallığınızın ön planda olduğu fotoğraflar çekilmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.