Papyon Ajans

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Merkez, Eskişehir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday

Önerilen Firmalar

Nafiz Kalyoncu Fotoğraf Stüdyoları
19 3

Odunpazarı

Nafiz Kalyoncu Fotoğraf Stüdyoları

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Serhat Fotoğrafçılık
47 3 3

Tepebaşı

Serhat Fotoğrafçılık

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Düğününüze dair her detayın kayıt altına alınmasını ve bir ömür saklanmasını ister misiniz? Profesyonel ekibimizle birlikte yıllar içerisinde edindiğimiz bilgiler doğrultusunda Masaldan Bir Düğün isimli fotoğraf stüdyomuzda aşkınızı ölümsüzleştirecek kareler elde ediyoruz.

Eskişehir düğün dış çekim fotoğrafçıları arasında yer aldığımız stüdyomuzda bugüne kadar çok sayıda çiftin hayatlarının en özel anlarında yanında olmuş bir ekibiz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak önceliği her zaman sizin isteklerinize veriyoruz. Trendleri yakından takip ediyor, kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. İsmimize yakışır çalışmalar yaparak masalsı kareler ortaya çıkarıyoruz.

Çekimlerden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Edindiğimiz bilgilerle önceki çalışmalarımızı harmanlayarak size özel özgün bir konsept oluşturuyoruz. İster video isterseniz de fotoğraf çekimleri yapıyoruz. Eskişehir düğün çekim yerleri arasında bir mekan tercihinde bulunmanızı istiyoruz. Tarihi alanlar, oteller, doğanın güzelliğiyle göz kamaştırdığı yerleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Dilerseniz şehir dışında da size hizmet verebiliyoruz.

Çekimlerde size ekibimizle birlikte eşlik ediyoruz. Çok sayıda ekipman yanımızda götürerek sizi farklı açılardan kayıt altına alıyoruz. Poz, bakış, duruş ve gülüş gibi temel fotoğrafçılık konularında size gerekli gördüğümüz yönlendirmeleri yapıyoruz. Doğa manzarasının önünde, güneşin eşlik ettiği pozlar ise en çok tercih ettiklerimiz arasında yer alıyor. Çekimler bittiğinde görüntüler içerisinden en iyi olanları seçmeniz istiyoruz. Bilgisayar ortamında düzenlemeler yaparak albümünüzü ya da video klibinizi başarıyla oluşturuyoruz.

Siz de Masaldan Bir Düğün ailesinin şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz, hizmet içeriklerimiz ve fiyat tekliflerimiz hakkında ayrıntılı bilgiler almak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formu, telefon numarası ve mail adresini kullanarak bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmak için sabırsızlanıyoruz…

İletişim

Yasin Adanur

 • Adres: Eskişehir

Papyon Ajans Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!