Türkeli Medya

E-posta Gönder

Türkeli Medya

Türkeli Medya Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  1 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Türkeli Medya Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Türkeli Medya Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftlerin isteğine göre fotoğraf çekim mekanları değişiyor.

Türkeli Medya Hakkında

İki kardeş ortak olarak kurduğumuz Prodüksiyon Medya ekibimiz hem dijital hem de görsel ve basılı mecralarda hizmet vererek Erzurum’da lider konuma gelmiştir. Bu başarıya ulaşmamızdaki en büyük etmen profesyonel ekibimiz oldu. Şimdiye kadar çektiğimiz çeşitli reklam filmleri, marka tanıtım videolarıyla kendimizi kanıtladık. 13 yıldır da bu profesyonelliğimizin hakkını veriyoruz.

Dijital medyada edindiğimiz tecrübeler bize yeni ufuklar açtı ve neden bu kadar profesyonel bir ekibimiz varken düğün fotoğrafçılığı yapmayalım ki diye düşündük. Günümüzde düğün fotoğrafçılığı artık çok önem verilen bir detay haline geldi. Eskiden olduğu gibi fotoğraflar birkaç pozla geçiştirilmiyor ve tüm çiftler en iyi albümleri, en iyi düğün belgesellerini, düğün kliplerini çektirmek istiyor ki bu çok normal. Hiç kimse bir daha tekrarı olmayan düğün günlerini acemi bir fotoğrafçıya emanet etmek istemez. Biz de bunun bilinciyle siz çiftlerimizin istediği her türlü video, fotoğraf çekimlerini en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Reklam çekimlerinde edindiğimiz tecrübeler bize yol gösterici oluyor. Çünkü reklamlar duyguları ön planda tutarak insanların içine işler. Biz de bu konuda başarılı olduğumuz için düğün çekimlerinizde, verdiğiniz pozlarda anlatmak istediklerinizi fotoğraf karelerinize videolarınıza işliyoruz.

Düğün öncesi “save the date” çekimlerinizle istediğiniz şekilde fotoğraf veya videolarla düğün gününüzü duyurabilir, tanışmanızdan başlayarak hayatınızın en önemli kararı aldığınız ana kadar oluşturduğumuz düğün belgeselinizle misafirlerinize görsel bir şölen yaşatabilirsiniz.

Düğün sonrasındaki “trashday” çekimlerinizde siz eğlenebildiğiniz kadar eğlenirken biz de sizin mutluluğunuzu ölümsüzleştirelim.

Yıllar sonra bile fotoğraflarınızı karıştırdığınızda en doğal ve samimi pozlarınız size o gün ne kadar mutlu olduğunuzu anlatmaya yetecektir. Bir poz deyip geçmeyin. Duygularınızın en iyi yansıtıldığı pozlardan bahsediyoruz. Türkeli Medya olarak sizin o anki duygularınızı önemsiyoruz. Samimiyetin, mutluluğun hatta hüznün yansıtılmadığı fotoğraf sadece bir kâğıt parçasından ibarettir.

Erzurum düğün fotoğrafçıları listesinde başı çeken Türkeli Medya, sanat ve profesyonelliğin harmanlandığı ekibiyle mutluluğunuzu belgelemek için siz çiftlerimizi bekliyor. Neden bir sonraki şanslı çiftimiz siz olmayasınız ki?

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.