Ramazan Tanas Foto

E-posta Gönder

Ramazan Tanas Foto Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Ramazan Tanas Foto Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Ramazan Tanas Foto Sık Sorulan Sorular

Ramazan Tanas Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ramazan Tanas Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Ramazan Tanas Foto hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Ramazan Tanas Foto aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi".


Ramazan Tanas Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Ramazan Tanas Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Ramazan Tanas Foto şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ramazan Tanas Foto şehir dışında hizmet veriyor.


Ramazan Tanas Foto ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ramazan Tanas Foto ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Ramazan Tanas Foto Hakkında

Anılarınızı kalıcı kılmak için fotoğraf ve videolardan yararlanırsınız. Özel gün fotoğrafları ise, en çok önem vermemiz gereken fotoğraf türleri. O günü tekrar yaşamak ve tüm detayları hatırlamak için fotoğraflar ve videolar, baş kahramanlardır. En özel gününüz olan düğün gününüzü güzel hatırlamak ise, oldukça önemlidir. Hayalinizi kurduğunuz düğününüzden geriye, muhteşem fotoğrafların kalmasını ister misiniz? Cevabınız evetse, size muhteşem bir düğün fotoğrafçısı önerimiz var: Ramazan Tanas Fotoğrafçılık.

Siz değerli çiftlerimizin, güzel anılarını biriktirmekten büyük keyif alıyoruz. Ekibimizle beraber fotoğraf aşkımız sayesinde ortaya çok güzel işler çıkarıyoruz. Samimiyetimiz ve içtenliğimizle sizinle sohbet ederek, öncelikle hayalinizde nasıl bir çekim var, bunu öğreniyoruz. Çünkü bizim için önemli olan, her zaman sizin istek ve arzularınız. Eğer daha önce bunun hayalini kurmadıysanız ve zihninizde hiçbir şey yoksa, merak etmeyin! Emin ellerdesiniz.

Fotoğraf ve video çekimlerimizde son teknoloji makineler kullanıyoruz. Doğru ışık ve güzel bir mekan birleştiğinde ortaya enfes kareler çıkıyor. Düğün fotoğraflarınız için dilerseniz, stüdyoda çekim yapabiliyoruz. Dış mekan çekimi istemiyorsanız, arka planda seçtiğiniz bir görseli uygulayarak çekimimizi gerçekleştiriyoruz. Stüdyo çekimi istemiyorum; daha doğal bir şeyler olsun, derseniz de size, dış çekim imkanı sunuyoruz. Şehrin muazzam manzaraları ve tarihi mekanlarını kullanarak fotoğraflarınızı çekebiliyoruz. Ayrıca, Erzurum dışında Türkiye’nin herhangi bir ilinde çekim yapmak isterseniz de elbette bunu gerçekleştirebiliriz.

Ramazan Tanas Erzurum olarak, ekibimizle birlikte fotoğraf ve video kalitemiz sayesinde başarımızı kanıtlamaya devam ediyoruz. Sizin olumlu geri dönüşleriniz ve pozitif enerjiniz bizim mesleğimizi severek icra etmemizi sağlıyor.

Kararınızı verdiyseniz ve düğün fotoğraflarınız için bizimle çalışmak isterseniz; hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve bize ulaşmak için sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.