Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Rafo Foto Erzurum Hakkında

Rafo Foto Erzurum en özel anılarınızı kaydetmek için yanınızda. Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla her anınızı kayıt altına alıyoruz. Pek çok farklı çekim türü ve düğününüzün ardından isterseniz dijital baskı ve albüm, isterseniz de USB bellek ile belgelerinizi teslim ediyoruz.
Uzun yıllar geçse de saklayacağınız birbirinden özel kareler ve düğün videosu için tercihiniz Rafo Foto Erzurum ise, iletişim bilgilerimiz sayfanın üst kısmında yer alıyor!

İletişim

  • Telefon:

    0850 532 04 31

  • Adres:

    Yakutiye / Erzurum

  • Haritadaki Konumu

    Rafo Foto Erzurum Yol Haritası

Rafo Foto Erzurum Yorumları (5)

Berranur

Düğün Tarihi: 19.11.2023

Gayet güzel bir fotoğrafçı ve gayet uygun bir yerdir, tavsiye ediyorum 🌙

Senem

Düğün Tarihi: 01.09.2019

İlk düğün fotoğraflarımla Rafo Fotoyu tanıdım. Tek kelimeyle mükemmeldi...İnanın bana gelen tüm müşterilerime hiç çekinmeden tavsiye ediyorum çünkü işlerinde son derece titiz ve mükemmeller. Gülşah Hanım'a sevgi ve selâmlar.

Fatma

Düğün Tarihi: 25.08.2019

Hizmet ve kalite performans açısından bakılınca müşteriyi memnun edecek bir yer. Kalite açısından önceliği olan bir kişinin tercih etmesi gereken bir yer. Yapılan albümlerinin güzelliği de her açıdan belli.

Emine

Düğün Tarihi: 14.07.2019

Erzurum'un en iyi fotoğrafçısı Rafo'yu tercih etmeyen kaybeder. Zaten Gülşen Abla mükemmel bir insan. Rafo fotoğrafçılığa her şey için çok teşekkür ederim, elinize emeğinize sağlık. 🥰🥰🥰

Orçun

Düğün Tarihi: 16.06.2019

Güler yüz ve kaliteli hizmet alabileceğiniz Erzurum'un en iyi fotoğraf stüdyolarından birisi. Tüm özel zamanlarımızda yanımızda oldukları için çok teşekkür ederiz...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.