Turgay Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Turgay Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Turgay Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Turgay Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Turgay Fotoğrafçılık Hakkında

2012 yılından beri fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Büyük bir hevesle açtığımız ve hala ilk günkü heyecanımızla çalıştığımız stüdyomuz Turgay Fotoğrafçılık Aydın’ın merkezi Efeler’de, Mimar Sinan Mahallesi’nde bulunuyor. Aydın başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi illerinde de hizmet verebiliyor, çekimler için yolculuk yapmaktan kaçınmıyoruz. Sürekli olarak kendimizi geliştirmeye çalışıyor hem teknolojileri hem de yeni trendleri muhakkak takip ediyoruz.

Stüdyomuzda işimizi severek yapıyor ve 5 kişilik sabit bir kadro ile çalışıyoruz. Fakat dönem dönem değişen yoğun sezonlarda dışarıdan destek alarak ekibi büyütebiliyoruz. Turgay Fotoğrafçılık ailesi olarak ger yıl sayısız çiftin en özel günlerinde yanlarında oluyor ve mutluluklarını paylaşıyoruz. Düğün çekimlerine büyük bir ilgi alakayla hizmet veriyor ve çiftlerimizin hayallerini gerçekleştiriyoruz.

Hem stüdyo hem de dış çekimler yapıyoruz, mekan seçimi konusunda kararı gelin ve damada bırakıyor, şehri dışı da dahil diledikleri her yere gidiyoruz. Doğal güzelliği olan veya tarihi ve turistik her yer bizim için bir stüdyo. Eğlenceli bir ortamda geçen çekimlerimizden elde ettiğimiz fotoğrafları çiftin seçtiği albüm modelinde bastırıp teslim ediyoruz. Aynı zamanda kamera çekimleri de yapabiliyoruz ve düğünün başından sonuna kadar veya gelinin hazırlık aşamasından başlayarak uzun veya kısa videolar oluşturuyoruz.

Çok yönlü fotoğrafçılar olarak düğün fotoğrafçılığı haricinde de çekimler yapıyoruz. Örnek vermek gerekirse; yeni doğan ve çocuk, doğum öncesi, mezuniyet töreni, kına geceleri, söz ve nişan merasimleri, okul ve öğrenci çekimleri, sünnet düğünleri ve benzeri tüm özel günlerde biz de varız. Yaptığımız diğer işler arasında da biyometrik ve vesikalık çekimi, hediyelik baskılar, albümler de yer alıyor.

Aydın fotoğraf stüdyoları arasında hem tecrübe hem de güler yüzü bir arada istiyorsanız Turgay Fotoğrafçılık olarak bizi tercih edebilir, yandaki form yoluyla fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.