• Min. Paket Fiyatı
    10.000-15.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Berke Arda Yıldız
    Firma Sahibi

Stüdyo Bay Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-15.000 TL

Stüdyo Bay Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Stüdyo Bay Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo Bay düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Bay düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Stüdyo Bay ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Bay ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Stüdyo Bay şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Bay şehir dışında hizmet veriyor.

Stüdyo Bay düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Bay düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Stüdyo Bay hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Bay aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, trashday, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi".

Stüdyo Bay Hakkında

Fotoğraf sanatının büyülü etkisini keşfedeli 10 seneden fazla oluyor. Bu süre zarfında işimizi severek ve hak ettiği saygınlıkla yapmak için özverili çalışmalarımıza, Stüdyo Bay markasının kalitesini ekledik. Alanında uzman ekibimizle birlikte çıktığımız bu yolculukta en iyi hizmeti kaliteli bir şekilde sunmak için sayımız neredeyse 20 kişiye ulaştı. Aramızda; profesyonel fotoğraf sanatçısı, kameraman, kurgu, montaj uzmanları ve çekim ekibimiz var. 2017 yılında, maceramızı keyifli kılan mutlulukları belgeleme işine; düğün fotoğrafçılığının yanında aile ve bebek fotoğrafçılığını da ekleyerek devam etme kararı aldık. Bunun için özel bir stüdyo kurarak sektördeki farkımızı ortaya çıkardık!

Gelelim, Stüdyo Bay Photography ayrıcalıklarıyla düzenlediğimiz çekimlere:

İstek ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı hedeflediğimiz çekimler için önce sizinle konuşmayı tercih ediyoruz. Hayal ettiğiniz her şeyi gerçekleştirmek için en doğru yolu çiziyor, planlama da yaparak hazırlıklara başlıyoruz. Çünkü sizi tanımak ve tarzınızı keşfetmek aşkınıza uygun senaryoyu fotoğraflarınızda yaşatmak için harika bir öngörü oluyor. Ayrıca karşılıklı güven bağı için de görüşmelere önem veriyoruz.

Çekimlerinize düğün öncesi başlamaya ne dersiniz? Nişan ve kına çekimleri yapıyoruz elbette. Ancak bahsettiğimiz sanal davetiyelerinizi tasarlamak ve düğün öncesi eğlenmek için düzenlediğimiz ‘save the date.’ Evlilik seremonisi bittikten sonra gelinlik ve damatlıkla harika göründüğünüz dış çekimler de gerçekleştirebiliriz. Bunun için özgürce poz verebileceğiniz adresi bulmak, doğru çekim açılarını yakalamak ve konsept belirlemek yeterli. Zaten trash day, konsept ve detay çekimlerinde bolca eğleneceğiz. Hazır olun, çekimler için Aydın’dan çok daha fazlasını deneme şansını da birlikte yakalayacağız. Şehir dışı veya yurt dışı en güzel çekim mekanlarında deklanşöre basmak için heyecanla bekliyoruz.

Modanın ve değişen dünyanın getirdiği trendlerin yanında, düğün günü de yanınızda oluyoruz. Kuaförde hazırlıklarınıza başladığınız andan gelin almaya, nikah töreninden gelin veya damat partilerine kadar her anı kaydediyoruz. Bu sayede anılarınızı düğün hikayesi, düğün klibi ve sosyal medya kısa filmlerine dönüştürebiliyoruz. Size sunacağımız sanal albümde yer alan tüm montajlı sinematik videolara fotoğraflarınızı da eklemeyi unutmuyoruz.

Aydın düğün fotoğrafçısı olarak Stüdyo Bay ailesini tercih ediyorsanız, pişman olmayacaksınız. Yıllarca hatırlanacak en güzel mutluluklar için iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

  • Adres:

    Merkez, Adnan Menderes Bulvarı Güzelhisar Mahallesi 43.Sokak B Blok No:4, 09100 Aydın

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.