Mim Film

E-posta Gönder

 • Söke, Aydın.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Mim Film Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  3.000-5.000 TL

Mim Film Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Mim Film Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Mim Film Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Mim Film Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle yeni bir hayata başlayacağınız, hayatınızın en özel gününden yıllarca bakmaya doyamayacağınız fotoğraflarınız ve videolarınız olsun ister misiniz? Cevabınız “evet” ise Mim Film düğün fotoğrafçısı Söke’de hizmetinizde.

Düğün fotoğrafçılığında çiftlerin heyecanlarını anlamak, tatlı telaşlarına ortak olmak çok önemlidir. Biz 2013 yılından beri fotoğrafçılık sektöründe bulunan, profesyonel bir ekibe sahibiz. Yıllar boyunca birçok çiftin mutluluğuna ortak olduk, onlara muhteşem anılar bıraktık. Çalıştığımız her çiftten de elbette çok şey öğrendik.

Tüm düğün sürecinizde sizi anlıyor ve tüm yol haritamızı size en uygun olacak şekilde çiziyoruz. Çekimlerden önce yaptığımız görüşmelerde düğün fotoğraflarınızdan beklentilerinizi öğreniyor, çekimler boyunca sizin hayallerinizdeki düğün fotoğraflarına ulaşmak için çalışıyoruz. Çekimlerinizin yapılacağı lokasyona da sizinle yaptığımız görüşmeler sonucunda karar veriyor, dilerseniz başka şehirlere de mutluluğunuza ortak olmaya geliyoruz.

Çekimlerde sizin içten hallerinizi ve gülüşlerinizi karelere yansıtmayı seviyoruz. Sıradan pozların ve bilindik mekanların dışına çıkıp tamamen size özel çekimler yapıyoruz. Bir çiçek bahçesindeki rengarenk çekimlerden, siyah-beyaz nostaljik çekimlere kadar dilediğiniz tarzda çekimlerimizi yapabiliyoruz. Drone kullanarak da her çeşit manzarada kusursuz açılardan, harika anlarınızı ölümsüzleştirebiliyoruz. Tecrübe sahibi profesyonel ekibimiz sayesinde ışığı ustalıkla kullanıyor, detayları tüm güzelliğiyle kaydediyoruz.

Düğün fotoğraflarının yanında video hizmetlerimizden de bahsedecek olursak; düğün klibi, düğün belgesel, düğün hikayesi gibi dilediğiniz her türde çekimlerimizi yapabiliyoruz. Her anı birbirinden özel düğün gününüzü, dilerseniz tam gün video çekimleri ile hazırlık aşamasından bitimine kadar kaydediyoruz. Böylece yıllar sonra bile o güzel güne tekrar dönebileceğiniz, muhteşem anılarınız oluyor.

Alanında tecrübeli, profesyonel bir ekiple kusursuz düğün fotoğraflarına sahip olmak isterseniz Mim Film Aydın düğün fotoğrafçısını tercih etmelisiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve fiyat teklifi almak için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz. Biz hayatınızın en özel gününü bakmaya doyamayacağınız anılara dönüştürmek için sizi bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.