Düğün Fotoğrafçıları Aydın

Mert Özkan Photography

Mert Özkan Photography

Mert Özkan Photography Hakkında

Hayatınızda bazı önemli günler vardır. Doğum günleri, yıl dönümleri ya da mezuniyetler. Ama bunlardan biri sizin hayatınızda çok daha önemli bir yere sahip olur. O da düğünler! Düğün fotoğraflarınız için gereken önemi veren ve kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz bir hizmet sunan Mert Özkan Photography bu anlarınızda yanınızda olmak için hazır.

2015 yılında başladığım düğün fotoğrafçılığı serüvenime emin adımlarla devam ediyorum. Hizmet ve olanaklarımın hep üstüne koyuyor, kendimi sürekli geliştirmenin yollarını arıyorum. Yeniliklere açık olarak modayı ve sektörü yakından takip ediyorum. Kullandığım fotoğraf makinelerinde en iyi markaları tercih ediyorum. Bu da birbirinden güzel fotoğraflarınıza çok daha kolay ulaşmamı sağlıyor. Aydın düğün fotoğrafçılarından çiftlerin ilk tercihleri arasında yer almak bana gurur ve mutluluk veriyor. Bu güveninize layık olmak için titizlikle çalışıyor, hep daha iyiyi hedefleyerek memnuniyetinizi maksimumda yaşamanızı amaçlıyorum.

Neden mi düğün fotoğrafçılığı? Çünkü her düğünün ayrı bir hikayesi olması beni çok heyecanlandırıyor. Bu heyecan da işimi çok daha motive ve aşk ile yapmamı sağlıyor. Çiftlerin bu özel günlerinde yanında olmak, onlara uygun bir hikâye çıkarmak, bir de bu hikâyenin çiftler tarafından beğenildiğini görmek, işimin en keyif aldığım kısmı!

Sıradan fotoğrafları sevmiyorum. Belirli ve oturmuş kalıplardan uzak duruyor, benzersiz ve sıra dışı fotoğraflara sahip olmanızı istiyorum. Bu yüzden poz, duruş, bakış ve gülüşleriniz için çeşitli bilgilendirmeler yapıyorum. Bu sayede çok daha doğal fotoğraflara imza atıyorum.

Dış mekan çekimleriniz için de geniş çaplı bir araştırma yapıyor, Aydın’ın en güzel yerlerini öneriyorum. Aydın düğün fotoğraf mekanlarını karşılıklı olarak konuşuyor, tarzınıza, zevkinize ve konseptinize neresi uyarsa orası için hazırlanıyorum.

Siz de yukarıdaki imkânlardan yararlanmak ve bu özel anlarınızı benimle ölümsüzleştirmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Mert Özkan Photography Özellikler

Teslim Süresi
5 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Mert Özkan Photography Sıkça Sorulan Sorular

Mert Özkan Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Mert Özkan Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 15.000-25.000 TL aralığındadır.

Mert Özkan Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mert Özkan Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Mert Özkan Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Mert Özkan Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Mert Özkan Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Mert Özkan Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 5 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Mert Özkan Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Mert Özkan Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, trashday, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.