Dış Mekan Fotoğrafçısı Füsun Özbek

1

E-posta Gönder

5 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Bozdoğan, Aydın

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 1 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Aydın içinde ve çevresinde her türlü tarihi antik mekan, deniz kıyısında, yeşillik bölgelerde, otantik yerlerde veya göl kenarlarında...

Önerilen Firmalar

Rüya Fotoğrafçılık
36 3 3

Efeler

Rüya Fotoğrafçılık

1.000-1.500 TL

Hakkında

1995 yılında Ege üniversitesi İletişim Fakültesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık öğrenimi gördüğüm dönemde değerli hocalarımdan aldığım fotoğrafçılık dersleri sırasında girdi fotoğraf hayatıma...Bu tutkumu daha sonra Yaşar ünv. Güzel Sanatlar Fakültesi hocalarımla yaptığım workshoplarla da profesyonel anlama taşıdım...İşini yıllardır mutlulukla yapmanın keyfini sürüyorum.

Hayat öyle bir nehir ki; hızla akıp geçiyor ve yaşanan anları tekrarlamak asla mümkün olmuyor. Bu hızlı akışın içinde insanın unutmak istemeyeceği öyle güzel ve özel anlar var ki bunların değeri paha biçilemez.

Hayatımızı sevdiğimiz insanla birleştirdiğimiz, yaşamımızın dönüm noktasını oluşturan muhteşem düğün günümüz, bebeğimizi kucağımıza aldığımız ebeveynlik duygusunu tattığımız ilk anlar, onun güzel bebeklik ve çocukluk çağları ve hatta bu muhteşem varlığın daha annesinin karnındayken verdiği heyecan, belki minik oğlumuzun erkekliğe adım attığı sünnet düğünü... Bu yaşadığımız güzelliklerin unutulması çok büyük haksızlık olurdu...

Öyleyse gelin bütün bu sevinçlerimizi, heyecanlarımızı yaşadığımız anları birlikte ölümsüzleştirelim. Hem eğlenelim hem de en özel fotoğraflarla zamana dur diyelim.

 • Adres: Merkez: Bayraklı Ata plaza İzmir

Dış Mekan Fotoğrafçısı Füsun Özbek Yol Haritası

5 yorum


s&y

selma & yalçın

Düğün Tarihi: 26.12.2015

Düğünümüzün dış mekan çekimleri gerçekten çok keyifliydi ve fotoğraflarımız çok güzel oldu. Füsun Özbek'i seçerek doğru seçim yapmışız.

s&s

selin & selim

Düğün Tarihi: 08.11.2015

Nişan fotoğraflarımızı çok beğendik,düğün dış mekan çekimlerimiz için Füsun Özbek'den gün aldık bile...İyi ki kendisini tanımışız.

m&r

melahat & rıfat

Düğün Tarihi: 10.10.2015

Füsun Hanım düğün fotoğraflarımız için çok özeni bir çalışma yaptı.Daha önce de kuzenimin düğün dış mekan çekimlerini yapmıştı. Kesinlikle memnun kaldık tavsiye ederiz.

c&a

cemre & adem

Düğün Tarihi: 13.09.2015

Düğün fotoğraflarınızı emanet ettiğiniz fotoğrafçı çok önemli...biz bir arkadaşımızın tavsiyesiyle Füsun Özbek'le çalıştık ve kendisine herşey için çok teşekkür ediyoruz..

p&i

pelin & ismail

Düğün Tarihi: 05.07.2015

Füsun Özbek'e bizim için çektiği muhteşem fotoğraflar için çok teşekkür ederiz. başarılarının devamını dileriz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.