Ayaz Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

  • Efeler, Aydın.

Ayaz Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Ayaz Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Ayaz Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

Ayaz Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ayaz Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Ayaz Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Ayaz Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, konsept çekim, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, stüdyo / plato çekimi".


Ayaz Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Ayaz Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Ayaz Fotoğrafçılık ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Her tür dış ve iç mekan. "


Ayaz Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ayaz Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.


Ayaz Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ayaz Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Ayaz Fotoğrafçılık Hakkında

Fotoğrafçılığa 2010’da adım atmış olmakla birlikte bu alana olan ilgimiz çocukluğumuza dayanıyor. Ayaz Fotoğrafçılık Aydın’da kendimizi sürekli geliştirerek çiftlerimize her seferinde farklı öneri ve konseptlerle hizmet veriyoruz. Düğün fotoğrafçılığı denince akla gelen klasik ve sıradan pozların aksine, özgün kareler ve büyülü ambiyanslar yaratmanın peşindeyiz. Heyecanınıza ortak olacak, çekimlerin her anından keyif almanızı ve eğlenmenizi sağlayacağız.

Deneyim

Fotoğrafçılık bizim için çocukluğumuzdan bugüne kadar peşinden gidip profesyonel bir anlayışa taşıdığımız tutkumuz. Hepsi birbirinden tecrübeli 7 kişilik bir ekibimiz var. Düğün davetlerinizin kapsamına ve taleplerinize göre ekibimizi deneyimli fotoğrafçı arkadaşlarımızdan destek alarak büyütebiliyoruz. Eğlenceli çekimlerimiz sayesinde bu heyecanlı ve tempolu süreçte size sadece bakmaya doyamayacağınız fotoğraflar değil, keyifli bir mola fırsatı da sunuyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Çiftlerin adından beğeniyle söz ettiği Aydın düğün fotoğrafçısı çalışmalarımızda poz sınırlamamız yok. Düğün hikayesi, düğün belgeseli veya klibi gibi hizmetlerimizin tamamında çiftlerimizin düşledikleri tarza ulaşıyor ve beklentilerini karşılıyoruz. Bunun için gerekli teknik donanıma ve profesyonelliğe sahibiz. Katalog ve konsept çekimlerin yanı sıra stüdyo ve plato çekimleri de gerçekleştirebiliriz. Sizden sadece düğün davetinizden en az 2 hafta önce bizimle iletişime geçmenizi istiyoruz.

Çekimlerimizi dış mekana taşıdığımızda seçimleri çiftlerimize bırakıyoruz. Çekim sürelerini de yine siz belirliyorsunuz. Size rahat ve doğal bir ortam yaratarak çekimler esnasında heyecanlanmanızı veya gerilmenizi önlemiş oluyoruz. Ayaz Fotoğrafçılık bünyesindeki kapsamlı düğün paketlerimizde VIP araçlarla ulaşım, tüm gün omuz kamerası ve fotoğraf makinesiyle çekimler, drone çekimler, gelin takip dahil klip çekimleri gibi ayrıcalıklar sunuyoruz.

Ekipman

Düğün çekimlerimizde ağırlıklı olarak Canon Mac 4, Sony A7X2, Canon 6D, Canon 5D Mac3 gibi makineler kullanıyoruz. Ekibimizin diğer başlıca donanımları arasında 3 adet omuz kamerası, bize farklı açılardan çekim imkanı tanıyan drone ve Jimmy jib gibi aletler yer alıyor. Sizden gelen talepler veya çekimlerinizin gereksinimlerine göre dışarıdan farklı ekipmanlar tedarik edebiliriz. Makinelerimizi ve ekipmanlarımızı güncel tutuyor ve sürekli yeniliyoruz.

Baskı Hizmetleri

Ayaz Fotoğrafçılık’ta aradığınız tüm albüm baskı hizmetlerini bulabilirsiniz. Çiftlerimizin isteklerine göre tüm çeşitleri sunabiliriz. Aile albümleri, dış çekime özel albümler, panaromik albümler veya kanvas tablo ve poster gibi özel ürünlerimizin seçenekleri oldukça zengin. Tüm baskı hizmetlerimizde Türkiye’nin önde gelen albüm firmalarından biriyle çalışıyoruz. Çekimlerinizin tamamını dijital ortamda, en fazla 2 hafta içinde teslim edebiliriz.

Asla sıkılmadan ve hatta keyif alarak geçireceğiniz bir düğün çekimine hazır olun. Çünkü Ayaz Fotoğrafçılık olarak bizim için en önemli şey sizin mutluluğunuz. Erken rezervasyon indirimlerimiz ve taksit kolaylıklarımız da hep size destek olmak için. Tanışmak, kaynaşmak ve harika düğün albümlerinin mimarı olmak için alttaki Ayaz Fotoğrafçılık adresimizden bize ulaşın veya yandaki formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi talep edin.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.