• Min. Paket Fiyatı
  10.000-15.000 TL

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Ahmet Ergül Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-15.000 TL

Ahmet Ergül Wedding Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Ahmet Ergül Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Ahmet Ergül Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ahmet Ergül Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Ahmet Ergül Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ahmet Ergül Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 6 haftadan fazla olarak öne çıkmaktadır.

Ahmet Ergül Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ahmet Ergül Wedding şehir dışında hizmet veriyor.

Ahmet Ergül Wedding ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Dış mekan iç mekan "

Ahmet Ergül Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Ahmet Ergül Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Ahmet Ergül Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Ahmet Ergül Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, stüdyo / plato çekimi, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Ahmet Ergül Wedding Hakkında

Aydın’da düğün fotoğrafçısı arayışı içerisindeyseniz sizleri profesyonel ve işine sanat katarak farkını ortaya koyan bir fotoğrafçıdan bahsetmek istiyoruz. Ahmet Ergül Wedding, 2020 yılında başlayan fotoğrafçılık hikayesini başarıyla yürütüyor. Ahmet Ergül’ün fotoğrafçılığa olan tutkusu ve fotoğrafçılık tecrübesi 2020 yılının çok öncesine dayanıyor. Çiftlerle olan güçlü iletişimi ve destekleyici tavrıyla düğün koçluğunu da layıkıyla yerine getiriyor.

Deneyim

6 kişilik ve işinin ehli bir ekipten meydana gelen Ahmet Ergül Wedding, kalitesi yüksek işlerle adından sıkça söz ettiriyor. Ahmet Ergül’ün, Altın Orkide medya ödüllerinde en iyi çıkış yapan görüntü yönetmeni ödülü bulunuyor. Genellikle santa camiası ve ismi tanınır sanatçılarla çalışan ekip, müzik klibi çekimi de gerçekleştiriyor. Ödül gecelerinin aranan reji ekibi olarak da çalışmalarını yürüten Ahmet Ergül Wedding, muhteşem kareleriyle sizlerin üzerinde müthiş bir etki bırakıyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Aydın fotoğrafçılarından biri olan ve yaptığı işte iddiasını ortaya koyan fotoğrafçı, 2.000 pozluk çekim yaparak her detayı sanata çevirmek için gayret gösteriyor. Dış çekimlerde doğallığa vurgu yapan konseptleri tercih eden ekip, vintage çekimler de gerçekleştiriyor. Dış çekimlerde çiftlere kıyafet değişikliği -kıyafet konusunda destek olmaktadırlar- yaptırmayı uygun gören Ahmet Ergül Wedding’in çekimleri gün boyu sürüyor. Çekim alanlarından olan 2 mekana ücretli, 2 mekana ücretsiz giriş sağlanıyor.

Ekipman

Çiftlerimizin dış mekan çekimlerini yüksek çözünürlüklü, yüksek kaliteli lenslere sahip Canon EOS R6 Mark 2 ile yapıyoruz. Video kliplerinde ise görüntüsü gözün gördüğü kaliteye en yakın görüntüyü yakalayan, takibi yüksek Sony A7R 3A ve Sony A6400 kullanıyoruz. Mekanın genişliğini vurgulamak ve genel çekimler için ise drone olarak DJI Navic 4 Pro kullanmayı uygun görüyoruz.

Baskı Hizmetleri

Aydın düğün fotoğrafçısı Ahmet Ergül Wedding, albüm için iş birliği içerisinde olduğu firma ile baskı çalışmalarını yürütüyor. Kağıt ve mürekkep kalitesini ortaya koyan bu şirket ile istediğiniz formatta baskıyı hayata geçirebiliyor. Albüm seçimini yapmanız için sizlere internet üzerinden girip bakacağınız link atıyor. Bu uzantı üzerinden istediğiniz, 24 çeşit seçeneği olan albümlerden birini seçebiliyorsunuz. Albüm teslimatı ise 30 gün sonra yapılıyor.

Ayrıca Ahmet Ergül Wedding’in hizmetleri sadece düğün fotoğrafçılığı ve düğün koçluğuyla sınırlı kalmıyor. Anlaşmalı olduğu VIP ulaşım, kuaför ve otel bulunuyor. Böylece düğün arabası kiralamak çiftlere, gelin saçı ve makyajı yaptırmak isteyen gelinlere, şehir dışından ve yurt dışından davetinize katılıp konaklama yeri arayan misafirlerinize yardımcı oluyor.

"Aşk çekilmeye değer!" sloganıyla sevginizi karelere yansıtan Ahmet Ergül Wedding, karşılıklı sözleşme yaptıktan sonra ücretin üçte birini kapora bedeli olarak alıyor, geri kalanını ise organizasyon günü tahsil ediyor.Ödeme yöntemlerinden banka havalesini ve nakiti tercih eden fotoğrafçının verdiği fiyat teklifini öğrenmek isterseniz iletişim numarasından ya da “Ücretsiz Teklif Al” formundan yararlanabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon::

  0256 234 03 50

 • Adres::

  Güzelhisar Mah. Türk Ocağı Cad. No:8/A Ahmet Ergül Fotoğrafçılık Efeler / Aydın

 • Haritadaki Konumu

  Ahmet Ergül Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.