Serenay Lökçetin Fotoğraf

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Serenay Lökçetin Fotoğraf Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Serenay Lökçetin Fotoğraf Özellikler

Teslim Süresi
6 haftadan fazla
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Serenay Lökçetin Fotoğraf Sık Sorulan Sorular

Serenay Lökçetin Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Serenay Lökçetin Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Serenay Lökçetin Fotoğraf hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Serenay Lökçetin Fotoğraf aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi".


Serenay Lökçetin Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Serenay Lökçetin Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 6 haftadan fazla içerisinde teslim etmektedir.


Serenay Lökçetin Fotoğraf ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftin istediği mekanlarda çekimler gerçekleştiriyoruz."


Serenay Lökçetin Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Serenay Lökçetin Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor.


Serenay Lökçetin Fotoğraf ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Serenay Lökçetin Fotoğraf ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 6 haftadan fazla olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Serenay Lökçetin Fotoğraf Hakkında

Ben Serenay Lökçetin ekonomi bölümünden mezun olarak iç mimarlık dalında eğitim aldım. Nanay Desing markasını kurup işlettikten sonra Pamir Butik markasını oluşturdum. Daha sonrasında düğün fotoğrafçılığı yaparak bu alanda kendimi geliştirdim.
Pek neden düğün fotoğrafçılığı?
Evliliğin sevdiklerimizle kutlama fikri ve aile sıcaklığının varlığını hep çok sevdim. Düğün fotoğrafçılığını bu kadar çok sevme nedenimde mutlu anlara verdiğim değerden gelmekte. Düğün fotoğrafları alanında genelde belgesel tarzını benimsemiş bir fotoğrafçıyım. Çiftlerin her birinde farklı hikâye hissediyor ve tarzlarına göre çekimler yapıyorum. Her yeni hikâye benim için yeni insanlar ve başka bir heyecan demek. Bu yüzden hayatımın hep keyifli olduğunu düşünüyorum ve bir gün keyifli fotoğraf çekimlerime sizin de katılmanızı diliyorum.
Çekimleri nasıl sürdürüyorum?
Serenay Lökçetin Fotoğraf baskı aşamanıza kadar çekimlerimizde titizlikle çalışıyoruz. Uzun hazırlıklarla başladığınız yolda profesyonel ekibimle düğün gününüzü beraber geçiriyoruz. Gün boyu kuaförden başlayarak videonuzu çekiyor düğün belgeseli için hikayenizi oluşturmaya başlıyoruz. Farklı bir çekim tarzımızın olduğunu düşünüyor ve çalışmalarımızı çifte özel konseptlerde çalışarak yapıyoruz. Sessiz sahillerde Trashday’le deniz içindeki eğlenceli anlarınızı çekiyor, romantik ortam yaratarak düğün tarihinizi sevdiklerinize duyurmanın en güzel yolu olan Save the date çekimleri de yapıyoruz.
Antalya’da hizmet vermeme rağmen yurtiçi ve yurtdışında birçok çekim gerçekleştirdik. Almanya, İtalya, Yunanistan ve Amerika olmak üzere birçok ülkeye giderek çiftlerin özel günlerine şahitlik ettik. Dilediğiniz yerlerde düğün fotoğraflarınızın çekilmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçerek eğlenceli randevu alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.