Mühürlü Davetiye Modelleri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:44 dakika

07.06.2022

Düğün davetiyesi arayışına yeni ve popüler tasarımlarla devam etmek istersen doğru yerdesin! Alanında uzman davetiye firmalarının birbirinden şık mühürlü düğün davetiyesi modellerini derledik!

mühürlü davetiye modelleri

Doğal Tonlarda Mühürlü Düğün Davetiyesi

Davetiyenin tonlarıyla aynı ya da yakın renklerde mühür rengi seçimi yapabilirsin. Örneğin; kahve tonlarında mühürle tamamlanan haki yeşili bu davetiyede olduğu gibi... Özellikle sonbahar aylarında yapılacak bir kır düğününe çok yakıştırdığımız bu modeli beğendiysen Mühürcüm ile iletişime geçebilirsin.

mühürlü davetiye modelleri

Mühürlü Şeffaf Davetiye Modeli

Şeffaf davetiyeler bu yıl çok moda! Bu modelleri bir de mühürlerle tamamlandığında trendlere uygun, modern bir davetiye ortaya çıkıyor. Boutique.D'lara'nın portfolyosundaki bu model gibi... Mühürde ister temana uygun bir figür istersen isminizin baş harflerini yaptırabilirsin.

mühürlü davetiye modelleri

Sade Mühürlü Davetiye Modeli

Minimalist zevkleri olan çiftlerin çok beğeneceği bir model var sırada! Simaydan Davetler'in çalışmaları arasında yer alan bu zarif davetiyede olduğu gibi mühür rengini, sade davetiye kartını süslediğin malzemelerle aynı renkte seçerek şık bir görüntü yaratabilirsin.

mühürlü davetiye modelleri

Monogram Mühürlü Düğün Davetiye Modeli

Mühürde kullanılacak baskının modeline kadar düğün davetiyesinin her detayını planlayabilirsin. Örneğin; Beşiktaş Davetiye'nin bu şık tasarımında olduğu gibi ikinizin de baş harflerinin yer aldığı, monogram formunda detayları zarfını süslemek için kullanabilirsin.

tesettür gelin başı modelleri

Kenarı Mühürlü Düğün Davetiyesi

Mühür detaylar davetiyeleri kapamak, isimleri ya da çiçek gibi aksesuarları tutturmak için kullanılıyor. Ancak sen yalnızca davetiyeni süslemesi için kullanmak istiyorsan Byfeyzagoncal'ın sade ve şık görünümlü, zarfın kenarına mühür basılmış bu tasarımını da tercih edebilirsin.

mühürlü davetiye modelleri

Kraft Mühürlü Davetiye Modeli

Bohem, vintage ve romantik tarzda çiftlere hitap eden kraft tasarımların modası hiç geçmiyor! Zarif İşler - Exclusive Design Art da bu tasarımların birbirinden şık örneklerine imza atıyor. Kahve-beyaz tonlarında bu davetiye, kraft zarfla uyumlu olacak şekilde yine kahve tonlarında mühürle tamamlanan bu tasarımı beğendiysen firmayla iletişime geçmeyi unutma!

tesettür gelin başı modelleri

Çiçekli Mühürlü Davetiye Modeli

Davetiyeni mühürlerle tamamlarken kullanılabilecek birçok farklı ekstra malzeme daha var. Örneğin; Wedding and Crafts'ın bu modelinde olduğu gibi yaprak detaylarla tamamlanan mühür detaylar, özellikle sade renkte davetiyelerde çok hoş görünüyor!

tesettür gelin başı modelleri

Gold Mühürlü Düğün Davetiyesi

Davetiyende kullanılan renkler arasından mührün rengini seçebilirsin. Örneğin; gold ve yeşil tonlarındaki bu davetiyede olduğu gibi mührünü de gold ya da yeşil renkte tercih edebilirsin. Bu model ve daha fazla seçenek için Lola Wedding Stationery ile iletişime geçebilirsin.

tesettür gelin başı modelleri

Zarif Mühürlü Düğün Davetiyesi Modeli

Monogram detaylar, sade ve düz renkler... Böyle bir davetiyede süsleme kullanırken abartıya kaçmamak gerekir. Bu durumda sade bir mühür kurtarıcı olabilir. Sen de abartıdan uzak, hem sade hem de dikkat çekici bu modeli beğeniysen Sim Davetiye'nin firma sayfasına bir bak deriz.

tesettür gelin başı modelleri

Gold-Beyaz Mühürlü Davetiye Modeli

Masalsı bir düğün yapacak çiftlere, masal kitaplarından fırlamış bir model önerelim istedik. Gold baskılarla tamamlanmış beyaz fon ve mühürlü bu davetiye modeli oldukça zarif bir görünüme sahip. Nostaljik ve romantik çiftlere de hitap eden bu modeli beğendiysen adresi de verelim: Beyaz Eskiz Tasarım Atölyesi.

tesettür gelin başı modelleri

Birbirinden şık mühürlü davetiyelere ve bu davetiyeleri bulabileceğin firmalara yer verdik. Ancak seçeneklerin bunlarla sınırlı değil. Şehrindeki düğün davetiyesi firmalarının çalışmalarını inceleyebilir, ilgini çeken tasarımlar için firmalarla iletişime geçebilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

En Şık Şeffaf Düğün Davetiyesi Modelleri

Davetkar Bir Davetiyenin Şehrinizdeki Maliyeti Nedir?

Davetiyeniz Sizi Yansıtsın: Burçlara Göre Düğün Davetiyesi Modelleri

Davetiye Seçerken Bunlara Dikkat

İstanbul'da Düğün Davetiyesi Fiyatları

Davetiye Firmaları

Aşkınızı ilan edecek davetiyeler burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Davetiye firmanı seç

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Davetiyesi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Davetiyesi Firmaları

Düğün Davetiyesi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap