Güven Matbaa Ofset

E-posta Gönder

Güven Matbaa Ofset Hakkında

1952 yılında kurulan “Güven Ofset Matbaacılık” her geçen yıl gözle görülür bir ilerleme kaydetmiş, en zorlu işleri, en başarılı sonuçlarla bitirmiştir. Kurulduğu günden bugüne hatasız ve tam zamanında üretim anlayışını ilke edinmiş profesyonel bir ekiple hizmetlerini sürdürmüştür.

Misyonumuz müşterilerimizin her türlü fikir ve tasarımlarını, istenilenden önce ve beklentilerinin ötesinde basılı hale getirmektir.

Üstün Teknoloji Güven Ofset Matbaacılık; üretimin her aşamasında teknolojinin sağladığı yeniliklere kaliteli ve süratli iş üretebilmek adına düzenli olarak yatırım yapmakta, gerek yüksek tirajlı işler, gerekse butik çalışmalarda tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek kapasiteye sahip, entegre bir tesis olarak hizmet vermektedir.

Düğün, nişan, kına geceleri gibi birçok özel gün ve gecelerinize sevdiklerinizi saklamak için bayılacakları davetiyelerle çağırmak istiyorsanız davetiye modellerimizi inceleyin. Birbirinden farklı renk ve desendeki davetiyelerden biri mutlaka hayal ettiğiniz olacak!

İletişim

  • Adres:

    Hacı Hasan Mah. Eğri Sk. Bursalılar Apt. No: 8 Babaeski

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.