Dans Kursları Sakarya

Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera

  • Min. Fiyat
    1.000-1.500 TL

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000-1.500 TL

Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Kurs Süresi
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Mekanda Prova
Evet
Hediye Dans Ayakkabısı
Evet

Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata, Bolero, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Flamenko, Foxtrot, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Rumba, Salon dansları, Salsa, Swing, Tango, Vals, Zeybek, Erik dalı, Kafkas, Karadeniz oyun havaları, Trakya oyun havaları, Ege yöresi oyun havaları

Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera Hakkında

Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera’da “Unutulmaz bir düğün için, unutulmaz bir düğün dansı gerekir!” diyerek hizmet veriyoruz. En özel günlerinizde konuklarınızda hayranlık uyandıracak bir ilk dans koreografiniz olsun isterseniz sizi de eğitmek isteriz.

Uluslararası eğitmenimiz, koreograf, dans hakemi ve ünlülerin eğitmeni Kerem Öksüz ve Elena May ile düğün dansı çalışmalarımız için, Danspera’da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dans etmeyi biliyorsanız bile hiç telaşlanmayın. Zaman zaman katılım sağladığımız televizyon programlarında verdiğimiz eğitimlerdeki teknikler ile 3 ila 4 derslik bir sürede koreografinizi kolaylıkla öğreneceksiniz. Sakarya dans kursları araştırması yapan bir çiftseniz ve karşınıza biz çıktıysak, çok şanslısınız demektir. Kaliteli hizmetimizle fark yaratmaya hazır olun!

Bir dans türü ya da bir parça için birkaç ayrı dans yapabiliyoruz. Sevdiğiniz bir parçayı kullanabileceğiniz gibi dilerseniz bizden de öneri alabilirsiniz. Tango, vals, cha cha, rumba, merengue, bachata, kizomba, swing, rock and roll, foxtrot, bolero, sodans, sirtaki, zeybek, harmandalı gibi daha pek çok dans türünde hizmet veriyoruz. Düğün geleneksel dansları içeren 5'li paket çalışmamız da ayrıca bulunuyor. Bu paket içerisinde misket, roman, çifte telli, üç ayak, kasap yer alıyor. Üstelik istediğiniz kadar provayı, estetik çalışması gibi ilave dersleri, koreografinizin bitimi sonrası ekstra indirimlerimiz ile alabiliyorsunuz.

Müzik seçimi, koreografi hazırlığı ve derslerden oluşan paketlerimiz dışında, ekstra provalar içeren çeşitli paketlerimiz bulunuyor. Hızlı paket içeriğinde 3 özel ders, müzik seçimi ve koreografi hazırlığından oluşuyor. Standart paket 4 özel ders, müzik seçimi ve koreografi hazırlanması içeriyor. Altın paket 5 özel ders, müzik seçimi ve koreografi hazırlığından oluşurken VIP paket 5 ders,1 sahne provası olmak üzere 5 özel ders, müzik seçimi ve koreografi hazırlamasına ek olarak düğün mekanında prova da içeriyor. Hangi paketi tercih ederseniz edin düğün dansı özel dersine en az 1 ay önceden başlamanızı tavsiye ediyoruz.

Siz de Kerem Öksüz ve Elena May ile tanışma ve çalışma fırsatını yakalamak için, sayfada yer alan Kerem Öksüz / DANSPERA iletişim bilgilerimiz ve form aracılığıyla bize ulaşabilir, fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Sakarya

  • Haritadaki Konumu

    Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.