Dans Kursları Sakarya

Erenköy Dans Akademi

Erenköy Dans Akademi
  • Min. Fiyat
    1.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Erenköy Dans Akademi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000 TL'den az

Erenköy Dans Akademi Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Ortalama kurs süresi ne kadar?
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Erenköy Dans Akademi Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Erenköy Dans Akademi Hakkında

Düğün gecesi eşinizle sahnede zarif adımlarla süzülmeye veya misafirlerinizi şaşırtacak bir dans gösterisinin yıldızı olmaya ne dersiniz? Düğünlerinin en romantik kısmı olan ilk dansı benzersiz bir deneyime dönüştürmek isteyen çiftlerimizi Erenköy Dans Akademi’ye bekliyoruz. Aşkınızı anlatan veya sizin için anlamlı bir parçada herkesi muhteşem performansınızla büyüleyebilirsiniz. Usta eğitmenlerimiz eşliğinde içinizdeki yeteneği uyandırmak ve düğün dansınızı özel kılmak için buradayız.

●Deneyim
Erenköy Dans Akademi’de faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden bu yana dünya danslarını ve çiftlere özel derslerimizi deneyimli dans eğitmenlerimizle birlikte veriyoruz. Yetişkinler kadar çocukların da ilgi gösterdiği dans kurslarımız bulunuyor. Kendimizi sürekli geliştirerek bünyemize yeni hizmetler eklemeyi ihmal etmiyoruz. Tango ve vals gibi dans türlerinden modern danslara kadar her tarzda eğitim verebiliriz. Ekibimizde dans yarışmalarında ödüller kazanmış dans eğitmenlerimiz bulunuyor.

●Hizmetler
Sakarya düğün dansını adeta bir gösteri tadında yapmak isteyen çiftlerimize farklı türde dersler verebiliyoruz. En çok ilgi gören kurslarımızın başında tango, swing, vals, salsa, bachata, rumba ve zeybek geliyor. Özel düğün dansı paketlerimizde çiftlerimize hem cazip fiyatlar sunuyor hem de onları çok özel bir dansa hazırlamış oluyoruz. Bizi tercih eden çiftlerimiz aynı zamanda düğün dansı hizmetimizle birlikte danışmanlık da alabiliyor.

Öncelikle sizi biraz tanıyor ve birlikte dans edebileceğiniz, sizin için anlamı olan bir şarkı belirliyoruz. Bu şarkının 2-3 dakikadan uzun olmaması gerekiyor. Çok yavaş veya çok hızlı olmayan bu şarkıyı belirlememizle birlikte, bu kez dans adımlarını ve koreografiyi oluşturmaya başlıyoruz. Dansınıza zarif hareketlerle giriş yapabilir, daha sonra her dansa uyum sağlayan kutu adımlarla devam edebiliriz. Dansınızı şık bir pozla bitirebilirsiniz.

Flaşların patlayacağı bu son hareket ayrıca ilerde bakıp gülümseyeceğiniz çok güzel fotoğraf kareleri anlamına geliyor. Erenköy Dans Akademi düğün dans paketlerimizi seçen çiftlerimize hediyelerimiz de oluyor. Örneğin, Diamond dans paketimizi satın alan çiftlerimiz bir aylık Sosyal Latin dans dersimizden yararlanmaya hak kazanıyor. Düğününüzde 2 farklı tarzda dans etmek isterseniz Double Dance paketimizi seçebilirsiniz. Düğün tarihinize kadar istediğiniz kadar prova yapabilirsiniz.

Sahneye adım attığınız an tüm gözler üzerinizde. Ve siz, Erenköy Dans Akademi’den aldığınız düğün dansı kursu sayesinde herkesi kendinize hayran bırakıyorsunuz. Hem de hafızalardan silinmeyecek bir gösteri ve bol alkışla! Siz de ilk dansınızı böyle anlatmak ve hatırlamak istiyorsanız, iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak randevu alabilirsiniz. Sakarya düğün dansı kursu fiyatlarımızla ilgili sorularınız için sayfanın yanındaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

  • Adres::

    Sakarya

  • Haritadaki Konumu

    Erenköy Dans Akademi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.