Tanju Yıldırım Dans Akademi

Tanju Yıldırım Dans Akademi

Dans Kursları

Kategori

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat400 TL'den az
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel)
  • Ortalama kurs süresi ne kadar?5-6 ders
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?4 hafta

Özellik

  • Mekanda prova yapıyor musunuz?Evet
  • Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?Hayır

Sorular

  • Dans Türleri Vals, Tango, Bachata, Bolero, Rumba, Salsa, Swing, Zeybek, Çifte özel koreografi

Hakkında

Tanju Yıldırım Dans Akademi olarak dolu dolu 20 yılı, hatta fazlasını geride bıraktık. Sanat ile geçen bunca zamanda işimizi her zaman tutkuyla yaptık. “Kaliteli dans, artistik tecrübe” mottosuyla misyonumuzu da geniş bir skalaya taşıyarak eğitimini verdiğimiz dans türlerini artırdık. Sanat kurumumuzu vazgeçilmez bir sosyal kulübe dönüştürürken sahne ışıkları altında parladığınız ilk dansı benzersiz kılmak için özel koreografiler tasarlamaya başladık. Şimdi de ilk dansın muhteşem olmasını isteyenler için hak ettikleri hizmeti sunuyoruz.

Sevgi, saygı, dostluk bağları kurarak danstan müziğe keyifli anıları biriktiriyoruz… Hazırsanız, birlikte 5 ila 6 derslik çift derslerine başlıyoruz. Seçtiğiniz dans türü ve müzik ile eğlencenize zarif dokunuşlar yapıyoruz. Hazırlıklarımızın sonunda mekânda bir prova yapmayı da ihmal etmiyoruz. Bu sayede kendi gecenizde nasıl bir performans sergileyebileceğinizi, dans pistinde görme şansını elde ediyoruz. Stres attığınız ve kendinize güveninizi artıran bu sürece de önem veriyoruz. Gerekli noktalar olduğu takdirde küçük dokunuşlarla kusursuz geceniz için “her şey hayallerinizdeki gibi olacak”, diyebiliyoruz.

Bu arada dans türü hakkında kararsızsanız, profesyonel eğitmenlerimizden danışmanlık alabilirsiniz. Tango, vals, salsa, rumba, bachata… Bunların arasından bir İstanbul düğün dansı seçtiniz mi? Zeybek de aklınızın bir köşesinde bulunsun! Farklı alternatifler için de görüşme sırasında fikir alışverişi yapabiliriz. Belki de birden fazla dans gösterisi düzenlemeye karar verebilir, ilk dans ve nikâh sonrası eğlencesi için bir şov hazırlamayı tercih edebilirsiniz.

Aramıza hoş geldiniz, sevgili can dostlarımız! Sizinle çok daha büyük bir aile olmanın haklı gururuyla Tanju Yıldırım Dans Okulunda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Yenilikler ve fark yaratan koreografilerimizle en güzel başlangıcınızı yapmak için Bağdat caddesindeyiz. İletişime geçmek, randevu ve detaylı bilgi almak için bu sayfa üzerinde yer verdiğimiz bilgileri kullanabilirsiniz.

  • Adres: Bağdat Caddesi No:129 Giriş: 52/A Feneryolu - İstanbul

Tanju Yıldırım Dans Akademi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Tanju Yıldırım Dans Akademi firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!