Tangojean

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tangojean Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  400 TL'den az

 • Ders Türü

  Bireysel (Çifte Özel)
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Tangojean Özellikler

 • Mekanda Prova

Tangojean Sıkça Sorulan Sorular

 • Dans Türleri

  Çifte özel koreografi, Tango, Vals

Tangojean Hakkında

Daha da güzel günlerinizin başlangıcı olan o en özel günde, gecenin yıldızları olarak, ömür boyu gülümseyerek bakacağınız, keyifle anlatacağınız bir anı, düğün dansı... Birbirinizi rahatça anlayabileceğiniz ortak bir beden dili ile size özel bir düğün dansını rahatlıkla yapmanız için buradayız.
Düğün dansı programımız ile özel gününüzün ilk dansı için gerekli en temel adımlardan başlayarak koreografinizi oluşturmanızda size yardımcı oluyoruz.
Ders içeriği: Çiftlere özel düğün dansı dersinin programı, seçtiğiniz müzikle uyum içinde ilerleyen ve size özel hazırlayacağımız düğün dansı koreografisi üzerinden tasarlanacaktır. Bu süreç, karşılıklı etkileşim halinde gerçekleşip, sizin tercihlerinizin de belirleyici olacağı bir süreçtir.
Standart düğün dansı paketimiz 5 saatlik özel dersten oluşmaktadır. 5 derslik standart pakete ek olarak dileyene düğün mekanında prova imkanı da sunmaktayız. Düğününüze az zamanınız kaldı ise ve 5 saat ders yapacak imkanınız yoksa 2 dersten oluşan bir paketimiz bulunmaktadır. Düğün için hazırlıklara erken başladıysanız ve hazırlıklar için bol bol vaktiniz varsa size hem tango öğretelim hem de düğününüz için koreografinizi oluşturalım. Dileyenler için 3 aylık tango dersi, tango pratikleri ve de 2 dersten oluşan düğün dansı dersi paketimiz de bulunmaktadır.

İletişim

 • Adres:

  İstiklal Caddesi Süslü Saksı Sokağı 14

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Tangojean Yol Haritası

Tangojean Yorumları (5)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

H&B

Hazal & Barbaros

Düğün Tarihi: 25.04.2018


Tangojean’den haberdar olmamız daha önce arkadaşlarımızın yaklaşık 10 yıl kadar önce burada bireysel tango eğitimleri almasıyla başlamıştı. O zamandan beri Tango Jean hakkında olumlu dönütler almıştık. Düğün dansımız için kurs araştırırken Tangojean’in adını görünce ilk olarak burayla görüşmek... devamı 

Ze

Zeynep

Düğün Tarihi: 24.12.2018


Mükemmel bir deneyim, nişanlımla beraber çok keyif aldık. İrfan hocamı kesinlikle tavsiye ederim.

B&C

Birsen & Cengiz

Düğün Tarihi: 15.01.2018


Düğün dansı için ders alıp almamak konusunda çok kararsızdım çünkü dansla ilgisi olmayan ben ve eşim sahnede yapmacık durur muyuz acaba diye kaygılanıyordum. Bir yandan da ilk dansımızın unutulmaz olmasını istiyordum. Ama Begüm ve İrfan Hoca o kadar doğal bir koreografi hazırladılar ki sahnede hem... devamı 

H&M

Hazar & Mahmut

Düğün Tarihi: 23.07.2016


Dansla yakından ilgilenen bir arkadaşımızın tavsiyesiyle bulduğumuz Begüm ve İrfan Hoca'dan dans dersinden fazlasını aldık. Öncelikle işlerinde inanılmaz iyiler ve çok tatlı insanlar. Bizim biraz özel bir durumumuz vardı, düğünden 1 hafta önce ders almak üzere anlaşmıştık fakat düğünümüzden 1 hafta... devamı 

M&O

Melis & Onur

Düğün Tarihi: 12.03.2016


Begüm ve İrfan Hoca alanlarında çok uzmanlar. Eşimle birlikte çok keyif aldık ve dügünümüzde harika dans ettik. Kendilerine çok teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.