Dans Kursları İstanbul

Hayati Tekin

Hayati Tekin
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Hayati Tekin Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel)

Hayati Tekin Hakkında

Türkiye'nin Dans Duayeni Ümit İRİS eşliğinde, 55 yıllık dans sanatına adanmış bir ömrün meyvelerini topluyoruz.

Tüm Türkiye'ye dansı daha yakından tanıtan, dans ettiren, dans alanında bir çok şeye öncülük eden Ümit İRİS, Cafe La Cumparsita'da Türkiye'ye dans öğretiyor.


Kızı Burcu İRİS ve Damadı Hayati TEKİN ile birlikte dansı yaşam biçimi haline getirmiş olan aile, bu büyük keyfi sizlerle paylaşarak hayatın ritmini beraber yakalamak üzere sizleri Cafe La Cumparsita'ya dans öğrenmeye, dans etmeye, dans izlemeye ve eğlenmeye davet ediyorlar.


Cafe Lacumparsita'da dansın her türünü öğrenmek mümkün; Özel olarak yada grup dersleri şeklinde dans dersleri alabilir, belirli zamanlarda pratik derslerine katılarak dansınızı geliştirebilirsiniz.


Arjantin Tango;

Tangonun dramatik duygusu, dans sırasında cok zengin doğaçlama fırsatları yaratması, dansın özünde aşk ve melankoli tutkusunun yatmasından ileri gelmektedir.

Rumba;
Aşkın tüm karakterini rumbada görebilirsiniz. Burada erkek altından bir çerçeve gibi bayanı tüm izleyen gözlere resmeder. Erkek ve bayan dansçılar arasında muazzam bir ten çekimi vardır.

ChaCha;
Her Latin dansı gibi farklılığı yakalayıp kendinizi özel hissettirecek bir ritme hazır mısınınız? Öyle ise "ChaChaCha" Öğreniyoruz"...

Salsa;
Bir “serbest stil” dansı olan salsa, rutin hareketlere bağlı kalınmaksızın doğaçlama olarak yapılır.Eşli ya da grup olarak salsa yapmak hayatınızı renklendirecek.

Vals;
Partnerinizle sıkı bir bağ, tutkulu bir hayat... Vals ile hayata sarılın ve etrafınızda dönerek ritmi yakalamaya başlayın.
Vals öğretiyoruz... Sımsıkı bir bağla sevgiye bağlanmanız için.

Merenge;
Zincirleri Merenge öğrenerek kırıyoruz.

Bolero & Düğün Dansı;
Düğününüzün en unutulmaz anı, düğün dansınız olsun.

Salı ve Cumartesi geceleri gerçekleştirilen milongalarda tangonun ruhunu içinizde hissedebilir; Cafe La Cumparsita'da yaşanan dostlukları tadabilirsiniz.


Cafe La cumparsita'da her daim bir sürpriz vardır.

İletişim

  • Adres::

    Freelance

  • Haritadaki Konumu

    Hayati Tekin Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.