Star Dans

E-posta Gönder

Star Dans

Dans Kursları

Kategori

Kadıköy, İstanbul

Lokasyon


Hakkında

Müzik ve dans atölyesi Star Dans, müzik eğitiminde olmalıdır sağ sahası ile, kendi alanlarında profesyonel ve akademik kariyerini sürdürdü arkadaşlarıyla kuruldu. Her biri kendi alanında başarılı olan profesyonel öğretmen kadrosu ile profesyonel, amatör veya hobi alanında kursunuzu görebilirsiniz. Amaç ne olursa olsun, Star Dans Müzik ve Dans Atölyesi başarı ve mutluluğunuz için doğru yöntemleri seçer.
Star Dans Müzik ve Dans Atölyesi, genç ve yetenekli öğrenciler hakkında farkındalığı arttırmaktan ve onları en iyi şekilde yönlendirmekten sorumludur ve sorumludur.
Müzik ve dans stüdyosu Star Dans; Her yaştan ve 5 yaşından büyük çocuklar için müzik ve dans dersleri sunmaktadır.
Star Dans Müzik ve Dans Atölyesi'nde, eğitim aldığınız kişilerle ve ortak ilgi alanlarını paylaştığınız kişilerle tanışma fırsatına sahip olacaksınız.
Türkiye ile seminer ve zaman zaman dünyanın önde gelen müzisyenleri ve sanatçıları ile paylaşacakları ayrıcalıkları paylaşmak ve paylaşmak için düzenlenen etkinliklerle karşılaşacaksınız.

İletişim

Soner Gungormez

  • Adres: Hamalbaşı Cad. Conga Han No:8 Kat:5 Galatasaray Beyoğlu (Galatasaray Lisesi Karşı Sokağı)Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!