Sahnebaz

1 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Sahnebaz Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  750-1.000 TL

Sahnebaz Genel Özellikler

 • Ders Türü

  Bireysel (Çifte Özel)
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Sahnebaz Özellikler

 • Mekanda Prova
 • Hediye Dans Ayakkabısı

Sahnebaz Sıkça Sorulan Sorular

 • Dans Türleri

  Bachata, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Flamenko, Harmandalı, Latin dansları, Oryantal, Rumba, Salon dansları, Salsa, Tango, Vals, Zeybek

Sahnebaz Hakkında

Yeni evlenecek çiftlerin korkulu rüyalarından birisidir Düğün dansı. Birçok kültürün ortak paydasında birleşen görsel bir şölen.Spot ışıklar altında salona giriş ve ardından slow müzik eşliğinde ilk dans. Müzik bazen çiftlerin seçtikleri ve beğenerek dinledikleri bir parçadır, kimi zaman ise bildiğimiz ve sıkça duyduğumuz slow müziklerden birisidir.

Aslında çok basit birkaç ders ile aşılabilecek bu ilk dans stresi, sanıldığı kadar da zor bir şey değildir.

Halk oyunları hocamız Tekin Yağlı ,Vals-Tango hocamız Yılmaz Akbaş önderliğinde evlenecek çiftlere vereceğimiz 4 saatlik kurs, bu sorunun üstesinden gelmenizi sağlayacak. Dilerseniz kendi seçtiğiniz bir müziğe, dilerseniz eğitmenlerimizin sizin için seçecekleri bir müzik ve koreografi eşliğinde sizi izleyenleri şaşırtabilir ve hatta artan özgüveniniz ile stresten kurtularak ilk dansınızı unutulmaz kılabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken, eşinizle birlikte 4 saatinizi bu kurslara ayırmanız. Dilerseniz 4 gün birer saat, dilerseniz günde 2 şer saat alarak 2 günde kursları bitirebilirsiniz. Kursun gün ve saatlerini dilediğiniz gibi belirleyerek, günlük işlerinizden ödün vermenize de gerek kalmayabilir.

İlk dans ( Vals-Tango) ile ilgili herhangi bir ihtiyacınız olmadığı ancak yöresel oyunlar konusunda kurs almak istediğinizde de yine sistem aynı. 4 saatte size Harmandalı-Zeybek-Erik Dalı veya dilediğiniz bir yöresel oyunun kursunu da veriyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Mareşal Fevzi Çakmak Cad. Şirinevler Mah. 1.Sokak No:14/16 (Park Plus Plaza) 3.Kat Şirinevler, Bahçelievler

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sahnebaz Yol Haritası

Sahnebaz Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Sedefnur & Samet

Düğün Tarihi: 12.07.2020

Düğün.com üzerinden anlaştıİlgi alaka mükemmel hocalar başarılı güler yüzlü vede cidden bu işte profosyonel çok teşekkürederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.