Rolldans

E-posta Gönder

0216 706 2176

Dans Kursları

Kategori

400 TL'den az

Min. Fiyat

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400 TL'den az
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel)
  • Ortalama kurs süresi ne kadar?: 3-4 ders
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az

Özellik

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Bolero, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Latin dansları, Salon dansları, Vals, İç Anadolu oyun havaları, Ege yöresi oyun havaları, Güneydoğu Anadolu bölgesi oyun havaları, Karadeniz oyun havaları, Zeybek, Erik dalı, Tango, Swing, Salsa, Merenge, Oryantal, Harmandalı, Rumba

Kampanyalar ve Paketler

Rolldans

Düğün Dansı & İlk Dans Temmuz'a Özel Kampanya Kadıköy, Taksim Ve Bakırköy'de %58 İndirimle

Temmuz döneminde Kadıköy, Taksim ve Bakırköy'de sizlere özel indirim yaptık. Nişan, Kına ve Düğününüzde hem de istediğiniz türde. Seçtiğiniz parçada bir günde, 1.30 saat özel çalışarak, sizi mutlu edecek 2 dakikalık koreografi birlikte hazırlarız. Sonuç sizi de şaşırtabilir.

Son gün 01/11/2020


Hakkında

İlk dansınız veya sevdiklerinizle birlikte oluşturmak istediğiniz koreografiler için İstanbul’da hizmet verdiğimiz Rolldans içerisinde uzman eğitmen kadromuzla sizi bekliyoruz. Salsadan tangoya, klasik danslardan modern danslara pek çok dans türünde eğitim vermekteyiz. Sevdiğiniz ve yapmak istediğiniz dansa karar verin, gerisi çok kolay. Profesyonel ekibimizle mutlu anlarınız için hizmet veriyoruz. Dilediğiniz koreografiyi, istediğiniz müziğe uyarlıyoruz. Davetlilerinizi şaşırtmak ve görsel bir şölen sunmak için daha ne bekliyorsunuz?

Yerimiz Rolldans Kadıköy’de bulunuyor. Hayatınızın en özel anlarından biri olan düğününüzde harika bir dans gösterisiyle konuklarınızın karşısına çıkmayı düşünüyorsanız, doğru adrestesiniz. Hem bireysel hem de grup eğitimleri vererek isteğiniz doğrultusunda size yardımcı oluyoruz.

Sizinle davetinizden önce tanışarak hem eğlence konseptinizi hem de nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Nasıl bir dans istediğinizi, çalacak müzikleri ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Vücut esnekliğinizi de göz önünde bulundurarak doğru dans stilini bulmanız ve başarıyla uygulamanız konusunda size yardımcı oluyoruz. Eğitimlerimiz konusunda sizi aydınlatıyoruz. Her dansın bir eğitim süreci oluyor. Yaptığımız provalarla pratik kazanmanızı sağlıyor, aldığınız eğitimleri pekiştiriyoruz. Romantik, eğlenceli, yöresel pek çok dans kategorisinde size yardımcı oluyoruz.

Düğün, kına gecesi ve nişan gibi davetlerin oldukça değerli ve bir o kadar da özel anılar olduğunun farkındayız. Bunun için de beklentilerinizi karşılayacak şekilde size yardımcı olmak istiyoruz. İstediğiniz bir dans türünü seçmenizi ardından kendinizi eğitmenlerimizin tecrübelerine emanet etmenizi istiyoruz. Eğitmen kadromuz size her daim yardımcı oluyor ve hiç dans deneyiminiz olmasa bile kusursuz bir şovun başrolünde yer almanızı sağlıyor. Bizimle çalışırsanız heyecanınızı yenecek, sıkıntısız bir eğitim süreci geçireceksiniz.

Kadıköy’de dans kursu arıyorsanız artık araştırmanızın son durağına geldiğinizi söyleyebilir miyiz? Hizmet içeriklerimizin detayları hakkında bilgi almak, fiyatlarımızı öğrenmek ve eğitmen kadromuzla tanışmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Sores Yuruk

  • Telefon: 0216 706 2176

  • Adres: Kuşdili Caddesi, No:3, Teras Kat, Boğa Heykeli, Kadıköy

Rolldans Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!