Dans Kursları İstanbul

Rolldans

  • Min. Fiyat
    1.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Rolldans Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000 TL'den az

Rolldans Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel)
Ortalama kurs süresi ne kadar?
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Hayır
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Rolldans Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Rolldans Hakkında

İlk dansınız veya sevdiklerinizle birlikte oluşturmak istediğiniz koreografiler için İstanbul’da hizmet verdiğimiz Rolldans içerisinde uzman eğitmen kadromuzla sizi bekliyoruz. Salsadan tangoya, klasik danslardan modern danslara pek çok dans türünde eğitim vermekteyiz. Sevdiğiniz ve yapmak istediğiniz dansa karar verin, gerisi çok kolay. Profesyonel ekibimizle mutlu anlarınız için hizmet veriyoruz. Dilediğiniz koreografiyi, istediğiniz müziğe uyarlıyoruz. Davetlilerinizi şaşırtmak ve görsel bir şölen sunmak için daha ne bekliyorsunuz?

Yerimiz Rolldans Kadıköy’de bulunuyor. Hayatınızın en özel anlarından biri olan düğününüzde harika bir dans gösterisiyle konuklarınızın karşısına çıkmayı düşünüyorsanız, doğru adrestesiniz. Hem bireysel hem de grup eğitimleri vererek isteğiniz doğrultusunda size yardımcı oluyoruz.

Sizinle davetinizden önce tanışarak hem eğlence konseptinizi hem de nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Nasıl bir dans istediğinizi, çalacak müzikleri ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Vücut esnekliğinizi de göz önünde bulundurarak doğru dans stilini bulmanız ve başarıyla uygulamanız konusunda size yardımcı oluyoruz. Eğitimlerimiz konusunda sizi aydınlatıyoruz. Her dansın bir eğitim süreci oluyor. Yaptığımız provalarla pratik kazanmanızı sağlıyor, aldığınız eğitimleri pekiştiriyoruz. Romantik, eğlenceli, yöresel pek çok dans kategorisinde size yardımcı oluyoruz.

Düğün, kına gecesi ve nişan gibi davetlerin oldukça değerli ve bir o kadar da özel anılar olduğunun farkındayız. Bunun için de beklentilerinizi karşılayacak şekilde size yardımcı olmak istiyoruz. İstediğiniz bir dans türünü seçmenizi ardından kendinizi eğitmenlerimizin tecrübelerine emanet etmenizi istiyoruz. Eğitmen kadromuz size her daim yardımcı oluyor ve hiç dans deneyiminiz olmasa bile kusursuz bir şovun başrolünde yer almanızı sağlıyor. Bizimle çalışırsanız heyecanınızı yenecek, sıkıntısız bir eğitim süreci geçireceksiniz.

Kadıköy’de dans kursu arıyorsanız artık araştırmanızın son durağına geldiğinizi söyleyebilir miyiz? Hizmet içeriklerimizin detayları hakkında bilgi almak, fiyatlarımızı öğrenmek ve eğitmen kadromuzla tanışmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Kuşdili Caddesi, No:3, Teras Kat, Boğa Heykeli, Kadıköy

  • Haritadaki Konumu

    Rolldans Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.