Rengahenk Davul Show ve Halk Oyunları

E-posta Gönder

Dans Kursları

Kategori

600-800 TL

Min. Fiyat

Avcılar, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel), Grup
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 hafta

Özellikler

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Çifte özel koreografi, Harmandalı, Oryantal, Zeybek

Önerilen Firmalar

A Plus Dans Stüdyo
20 158

Şişli

A Plus Dans Stüdyo

400-600 TL
Dans Point
6 11 39

Bakırköy

Dans Point

600-800 TL
Fabrika Dans
2 16

Beşiktaş

Fabrika Dans

600-800 TL

Hakkında

Düğününüzü kusursuz bir hale getirmek için profesyonel bir destek almak istediğiniz tam da o anda Rengahenk Davul Show ve Halk Oyunları olarak karşınızda oluyoruz! İhtiyacınız olduğu her anda yanınızda olarak en önemli organizasyonlarınızda kalite ve farkımızı belli ediyoruz. Peki bunu nasıl yapıyoruz? Hemen anlatalım.

Öncelikle bir düğün için temel olan organizasyon konusunda bir hayli tecrübemizin bulunduğunu söylemek istiyoruz. Geniş ekibimiz ile birlikte gecenizi planlayabiliyor, organize edebiliyor ve uzun süre hafızalarda kalacak bir davete imza atabiliyoruz.

Benzersiz düğünler için sıkça tercih edilen Rengahenk dans konusunda da oldukça tecrübeli! Türkiye’nin birçok bölgesinden yöre oyunlarını çiftlere sunarak farklı bir görsel şova imza atabiliyorlar. Zeybek, horon, halay, kaşık, Kafkas ve daha birçok dans türünü düğünlerinizde profesyonel bir şekilde icra edebiliyor. Talep durumunda çiftlere ders de verebiliyor ve güzel bir koreografi ile sevdiklerine sürpriz yapma şansı tanıyor.

“Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.” mottosuyla çıktığımız bu yolda çiftlerimizin beklentilerine yanıt vermek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Dans gösterileri için kullandığımız kostümleri sürekli olarak yeniliyoruz. Aynı zamanda kullandığımız ekipman ve aksesuarların da her sene en iyilerini temin ediyoruz.

Uzun zamandır halk oyunları sektöründeki tecrübesi ile bugüne kadar birçok etkinlikte görev alan antrenör ve profesyonel dansçılarımız ile en iyi şekilde hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Bu imkânlarımızı sadece düğünlerinizde değil tüm özel ve kurumsal etkinliklerde sergileyebiliyoruz. Kına geceleri, söz ve nişan organizasyonları, mezuniyet baloları, sünnet düğünleri, şirket toplantıları ve iş yemekleri gibi geceler için bizi tercih edebilirsiniz.

Eğer düğün için alternatif fikirler arayışındaysanız ve düğününüzü farklılaştırmak isterseniz Rengahenk Davul Show ve Halk Oyunları’nın bilgi ve tecrübelerinden yararlanabilirsiniz. Birlikte yaratıcı fikirler düşünerek düğününüzü unutulmaz kılabilirsiniz. Konuklarınıza daha önce hiçbir yerde görmedikleri düğün yaşatmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Hasan Celik

  • Adres: Cihangir mahallesi. Meşrutiyet Caddesi Karlı sokak. J2 Blok No:8 Avcılar/ İstanbul

Rengahenk Davul Show ve Halk Oyunları Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!