Rengahenk Davul Show ve Halk Oyunları

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Rengahenk Davul Show ve Halk Oyunları Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

 • Ders Türü

  Bireysel (Çifte Özel), Grup
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta

Rengahenk Davul Show ve Halk Oyunları Özellikler

 • Mekanda Prova

Rengahenk Davul Show ve Halk Oyunları Sıkça Sorulan Sorular

 • Dans Türleri

  Çifte özel koreografi, Harmandalı, Oryantal, Zeybek

Rengahenk Davul Show ve Halk Oyunları Hakkında

Düğününüzü kusursuz bir hale getirmek için profesyonel bir destek almak istediğiniz tam da o anda Rengahenk Davul Show ve Halk Oyunları olarak karşınızda oluyoruz! İhtiyacınız olduğu her anda yanınızda olarak en önemli organizasyonlarınızda kalite ve farkımızı belli ediyoruz. Peki bunu nasıl yapıyoruz? Hemen anlatalım.

Öncelikle bir düğün için temel olan organizasyon konusunda bir hayli tecrübemizin bulunduğunu söylemek istiyoruz. Geniş ekibimiz ile birlikte gecenizi planlayabiliyor, organize edebiliyor ve uzun süre hafızalarda kalacak bir davete imza atabiliyoruz.

Benzersiz düğünler için sıkça tercih edilen Rengahenk dans konusunda da oldukça tecrübeli! Türkiye’nin birçok bölgesinden yöre oyunlarını çiftlere sunarak farklı bir görsel şova imza atabiliyorlar. Zeybek, horon, halay, kaşık, Kafkas ve daha birçok dans türünü düğünlerinizde profesyonel bir şekilde icra edebiliyor. Talep durumunda çiftlere ders de verebiliyor ve güzel bir koreografi ile sevdiklerine sürpriz yapma şansı tanıyor.

“Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.” mottosuyla çıktığımız bu yolda çiftlerimizin beklentilerine yanıt vermek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Dans gösterileri için kullandığımız kostümleri sürekli olarak yeniliyoruz. Aynı zamanda kullandığımız ekipman ve aksesuarların da her sene en iyilerini temin ediyoruz.

Uzun zamandır halk oyunları sektöründeki tecrübesi ile bugüne kadar birçok etkinlikte görev alan antrenör ve profesyonel dansçılarımız ile en iyi şekilde hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Bu imkânlarımızı sadece düğünlerinizde değil tüm özel ve kurumsal etkinliklerde sergileyebiliyoruz. Kına geceleri, söz ve nişan organizasyonları, mezuniyet baloları, sünnet düğünleri, şirket toplantıları ve iş yemekleri gibi geceler için bizi tercih edebilirsiniz.

Eğer düğün için alternatif fikirler arayışındaysanız ve düğününüzü farklılaştırmak isterseniz Rengahenk Davul Show ve Halk Oyunları’nın bilgi ve tecrübelerinden yararlanabilirsiniz. Birlikte yaratıcı fikirler düşünerek düğününüzü unutulmaz kılabilirsiniz. Konuklarınıza daha önce hiçbir yerde görmedikleri düğün yaşatmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Cihangir mahallesi. Meşrutiyet Caddesi Karlı sokak. J2 Blok No:8 Avcılar/ İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Rengahenk Davul Show ve Halk Oyunları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.